Odpowiadasz na:

Reemigracja

Witam wszystkich? Czy są tu osoby które po dość długim czasie pobytu za granicą wróciły do Trójmiasta? Jak było mieliście problemu z odnalezieniem się?

Witam wszystkich? Czy są tu osoby które po dość długim czasie pobytu za granicą wróciły do Trójmiasta? Jak było mieliście problemu z odnalezieniem się?

zobacz wątek
6 lat temu
~Sebacb

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry