Widok

Referendum

W sprawie odwołania wójta można zorganizować?
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 2

I tu się zgadzam. Do Kwp trzeba zadzwonić to Szemudowi się zechce.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ale macie problemy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wszyscy nowobogaccy maja problem. Zajmują sie dymem, ciężarówkami, rozwalone drogi itp ale żeby ktoś był
Na tyle odważny i zebrał podpisy w sprawie referendum to nie ma żadnego. Wszyscy tacy głośni i odważni ale jak trzeba by pójść do ludzi to już brak odwagi.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

No to idz na co czekasz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeszcze czego. Wirus jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry