Widok

Referendum

W sprawie odwołania wójta można zorganizować?
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jak ktoś nie oglądał spotkania z wójtem to chciałbym powiedzieć ze w momencie w którym jedna z Pan zasugerowała ze w związku z tym ze Bojano jest największa miejscowością w regionie wiec fundusze powinny być proporcjonalnie nam przyznawane pan wójt zareagował ironicznym stwierdzeniem ze rzeczywiście będzie trzeba się przyjęć sprawie skoro w Bojanie mieszka 18% mieszkańców a idzie tutaj 30 % funduszy, wiec może trzeba będzie obniżyć wydatki na Bojano . Dane pan wójt ma chyba ze spisu powszechnego z lat 70 tych.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zbieramy podpisy!!!!
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0
To wręcz trzeba zrobić .
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, można zorganizować.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Niedziela czynu społecznego (7 odpowiedzi)

W najbliższą niedzielę zapraszam wszystkich towarzyszy i wszystkie towarzyszki do zamiatania...

do góry