Widok

Referent ds archiwizacji tz skok gdynia

Na wwwpracujpl pojawiła się oferta pracy w Gdyni. Ktoś miał styczność z tym miejscem pracy? Jakie warunki pracy, jakie są tam zarobki? Ktoś coś wie?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ponownie pojawiła się ta oferta pracy w pewnym ogólnopolskim serwisie z ogłoszeniami o pracę. Czy warto tam wysyłać CV? Ktoś wie, ile tam można zarobić, jakie są warunki pracy i gdzie dokładnie mieści się ich archiwum?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

coś jest na rzeczy bo to ogłoszenie często się pojawia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To ogłoszenie to od 5 lat wisi. Daj se siana... akurat co miesiąc potrzebują nowego pracownika. J**ać ich :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
2150 brutto, 8h dziennie, 5 dni w tygodniu. Praca polega np. na skanowaniu, archiwizowaniu, wyszukiwaniu dokumentów. Tak było w ubiegłym roku wg moich informacji. Może była jakaś podwyżka. Teraz też się pojawiło to ogłoszenie. Ciągle tam za mało osób pracuje.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

potwierdzam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie dziwię się
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znajomy tam pracuje i sobie nie chwali. Chciałby zmienić na coś innego, bo jednym rozdają awanse i podwyżki, a drugim mówi się że nie ma pieniędzy i dlatego nie mają premii. Mówił że wykonuje się tam czynności do których nie jest potrzebne wykształcenie wyższe. Nawet podstawowe by wystarczyło, a dokładniej umiejętność pisania i czytania.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Zarobki kierowcy TIRA? (37 odpowiedzi)

Na jakie zarobki można teraz liczyć jako kierowca ciężarówki? Wiem, że kiedyś zarobki były spore...

Ile zarabiacie miesięcznie? (534 odpowiedzi)

Ciekawi mnie, jak kształtują się na rynku pensje pracownicze. Napiszcie proszę kwotę netto i...

SELGROS Gdańsk Osowa-czy warto? (11 odpowiedzi)

witam, na dniach mam rozmowe w SELGROS w Gdansku (stanowisko asystentka dr, nie kasa/hala etc)...

do góry