Widok

Refleksja

Jestem zaskoczony poniższymi opiniami. Sam starałem się o dużą pożyczkę, i faktycznie zgodnie z umową musiałem mieć dodatkowe zabezpieczenie, lecz zostałem o tym wcześniej poinformowany. Cała procedura przebiegła sprawnie, zgodnie z zapisami w umowie otrzymałem przyznaną mi kwotę i nie mam powodów do narzekań.
Moja ocena
Baltic Money kategoria: Kredyty i pożyczki
obsługa: 2
 
oferta: 5
 
pomoc merytoryczna: 4
 
ocena ogólna: 4
 
3.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Ja też nie rozumiem. starałem się o 10.000 - kwota dla mnie duża, ale też wszystko zostało mi wypłacone.

Podobnie jak Pan wyżej, o zabezpieczeniach wszystko było w umowie. Teraz kończę już swoją przygodę z zaciągniętym kredytem, już ostatnie raty :)

Wspomnę tylko jeszcze, że kiedyś miałem do czynienia z inną też instytucją pozabankową i też nie miałem z nią kłopotów.

Polacy jak zwykle zdziwieni, albo firmy konkurencyjne działają :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
widze ze pracownicy tej smiesznej firmy udzielaja sie tu na forum piszac piekne posty. nie dziwie sie teraz ze nie maja czasu na odbieranie telefonow :):):)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widać , że konkurencja ładnie się wypowiada na forum ...
Jak się ma kiepskie oferty to należy wypisywać głupoty na innych..
Polska to okropny kraj.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ponoc zlodzieje max :))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
DOBRE- "ponoc zlodzieje max :))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
DOBRE- "ponoc zlodzieje max :))))

TO JAK NIE WIESZ TO SIĘ NIE WYPOWIADAJ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmm. My z mężem również staramy się o 10.000 kredytu. Wniosek złożyliśmy 07.09.br.Umowę podpisaliśmy 09.09.br. tego też dnia uiściliśmy wszystkie wymagane wpłaty( był to piątek).Wszystkie dokumenty razem z wpłatami zostały przedstawione w Direct Money na ul. Wały Piastowskie.Jest to sprzedawca reprezentujący Baltic Money. Pan, który naszą sprawą się zajmował poinformował nas,że firma Baltic Money skontaktuje się z nami co najmniej do wtorku tj.13.09.br.Niestety nikt się z/w firmy nie skontaktował. Zadzwoniliśmy w środę 14.09.br aby się dowiedzieć co jest przyczyną braku kontaktu z ich strony i dowiedzieliśmy się,że rzekomo nie dotarły JESZCZE do nich dokumenty!!!!Ponadto dopiero wtedy również po naszej interwencji dowiedzieliśmy się o wymaganym dodatkowym zabezpieczeniu przez firmę Baltic Money o czym nikt nas wcześniej nie poinformował.Ja rozumiem,że taka informacja podana jest w umowie ale o tym fakcie mimo wszystko kredytobiorca powinien być poinformowany ustnie przy podpisywaniu umowy!!Ok wymaganie zabezpieczenia również rozumiem tylko dlaczego skoro pobierają opłatę przygotowawczą ja muszę jeszcze dodatkowo płacić za rzeczoznawcę, który wycenia zabezpieczenie? to już jest szczyt. Pytam więc za co pobierają opłatę przygotowawczą? za wydrukowanie kilku papierków hmm łatwy i przyjemny zarobek !Dziś mamy 19.09 i dalej cisza. Żadne dokumenty jeszcze z Baltic Money jeszcze do nas nie dotarły a od podpisania umowy minęło 10 dni i niestety w dalszym ciągu gdybyśmy się z w/w firmą nie kontaktowali to zapewne oni z nami by się nie skontaktowali. Nie rozumiem postępowania takich firm nic tylko do TVN-u do programu Uwaga ten temat się nadaje .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja składałam wniosek 15 wrzesnia plan spłaty który mam podpisać i odesłać ma do mnie nadejśc na dniach.I dopiero ja oni go dostaną uruchomią kredyt.Piszecie że sie nie wywiązują z umów.Mam nadzieje ze sie nie zawiode i jednak dostane ten kredyt pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i jak dostalas te pieniazki bo ja sama tez jestem teraz w kropce...bo sie dalam wciagnac i zlozylam wniosek i wplacilam pieniazki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgadzam sie z powyzszymi opiniami...pic na wode,czekam juz 2 tygodnie i pieniedzy nie dostalem, zobaczymy jak to bedzie pozniej,narazie mam czekac na plan rat..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak dostałeś może jeszcze powiesz że w jednym przelewie całą kwotę dostałeś .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ściema wielka znajomy też wpłacił 1500zł . i co płacze a ja mu tłumaczyłem . ludzie jesteście naiwni kto dzisiaj wpłaca pieniądzeswoje żeby dostać pożyczkę głupota wasz i tyle jeszcze trochę ludzi oszukają i zmienią nazwę firmy i tak w kółko nara ??????
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
robią wszystkich w balona niestety na forum wszedłem k... po fakcie wpłacenia kasy mam tylko jedno pytanko czy czasem pierwszym problemem nie był błąd np. w nazwie miejscowości w umowie albo każdy inny typu literówka? bo ja tak miałem i oczywiście minął czas na zapisany zwrot opłaty zanim "prawnik" raczył obejrzeć umowę - jeżeli jest więcej takich osób to proponuję się zgadać i razem złożyć sprawę do prokuratury moim zdaniem tylko w taki sposób można ich ruszyć, że celowo robią błędy w umowie!!!! po podpisaniu umowy jesteśmy ugotowani nie ma szans na kasę - dostaje może jeden na dziesięciu jak pozbierają wpłaty od stu!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ten baltic money to ladna sciema naciagaja ludzi na pieniadze to jest drugi amber gold
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy ktos wogole otrzymal pozyczke od firmy baltic?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niezla sciema
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie liczcie na jakieś pieniądze od tej firmy...ja też czekaŁem...PO TO TYLKO BY UPŁYNĘŁO 14 DNI.....potem już po wpłaconych pieniądzach i z kredytu nici...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam wszystkich ja 22 11 2012r podpisałam umowe z ta firmA jest 30 11 2012 a oni nawet jeszcze ni sprawdzili moich odesłanych dokumentów jest to specjalna robota złoka Pani w gdańsku mówi co innego i biuro w którym podpisywałam umowe też mowi co innego .Taki kłamstwa i ciemnoty wciskaja że jest mi ich żal .Zostałam poinformowana ze dwa dni wcześniej że do dnia 5 12 będę miała wypłacone pieniądze na konta skąd ona to wiedziała jak nawet jeszcze nie są sprawdzone moje dokumenty .Tak mieszają i kłamia . Teź dałam sie oszukać sami zobaczcie która uczciwa firma pobiera opłate przed udzieleniem pożyczki .Oszusci i dziady okradają ludzi i bogacą się na czyimś nieszczęściu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry