Widok

Regeneracja kół dwumasowych

Temat dostępny też na forum:
Ostatnio w moim aucie uległo awarii koło dwumasowe. Moje autko to BMW Seria 5 2.0D 218 KM.
Szukając nowe koła natrafiłem na wiele firm które to zajmują się regeneracją np: serwisregeneracja.pl
Opisują oni szczegółowo opis regeneracji i wydaje mi się że jest to solidne. Co wy myślicie o regeneracji w taki sposób kół dwumasowych czy warto skorzystać z ich usług?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Czesc
nie wiem czy Ci to pomoze , ale odradzam taka regeneracje. Sam kiedys skozystalem i wyslalem do regeneracji kolo dwumasowe od Toyoty, po instalacji bylo ok , po przejechaniu trzech tys km zaczelo drgac po 5 tys padlo, po wymianie na nowe LUK obejzelismy z mechanikiem to regenerowane kolo, okazalo sie ze sprezyny popekaly , ( dorabiane ) i smar zbyt gesty. Czyli skorka nie warta wyprawki. 750 demontaz 1200 regeneracja , potem znowu demontaz zakup nowego i dopiero jest spokoj
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Avantiregeneracja.pl - tutaj najdziesz wszystko czego potrzebujesz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zluzujcie majty z tymi kryptoreklamami!takie części się po prostu wymienia na nowe dobrej jakości zamienniki i spokój ale jak ktoś ma czas nerwy i za dużo kasy na kolejny demontaż to polecam!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Przyciemnianie szyb - gdzie? (29 odpowiedzi)

Szukam dobrego fachowca do przyciemienia szyb w aucie. Najlepiej z Gdanska.

Gdzie w Baninie mogę serwisować auto? (66 odpowiedzi)

Witam jak w temacie gdzie mogę spokojnie serwisowac auto jestem nowym mieszkańcem jest ktoś godny...

UBER Czy warto? Czy mówią prawdę? (52 odpowiedzi)

Witam, nie wiem czy ten post powinien się tu znaleźć, ale chciałbym zasięgnąć informacji na temat...

do góry