Widok

Regulacja przerzutki.

Czesc,

mam problem z regulacja przerzutek, i zapytuje uprzejmie, czy tez sie z czyms takim borykacie.
Problem taki: Przod LX, tyl XT- 8 rzedowa. Nie moge wyregulowac tak przodu, zeby na najmniejszej tylnej lancuch nie tarl o prowadzenie przedniej przerzutki. Jezeli troche ja podciagne, to lancuch spada z przodu na zewnatrz przy zmianie na przednia najwieksza. W nastepstwie ciagle krece napinaczem linki w zaleznosci, czy jade szybko na asfalcie, czy kulam sie wolno w terenie.
Macie jakas rade?

Pozdrowienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
od tego zeby nie spadal sa takie srubki ograniczajace wychylenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie jeździ się na skrajnie odstających przerzutkach (tzn. przód i tył na najmniejszej) ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sluszna uwaga, tylko do tematu ma sie nijak. Ja nie probuje jezdzic na krzyz. Problem jest na najszybszym przelozeniu- tyl najmniejszy, przod najwiekszy.
O srubkach wieeeeeem, nie w tym problem! Wydaje misie, ze kaseta jest za szeroka jak na mozliwosci prowadzenia przodu, i chcialem wiedziec, czy tez cos takiego macie.

Pozdrowienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli przednia LX ma swoje lata to ma tez luzy . Ja miałem podobny problem z LX , wymieniłem na nową XT i jest OK .

Pozdrawiam . Marek .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rowery

Jaki rower miejski kupic? (24 odpowiedzi)

Chcę kupić rower miejski, ale nie wiem co wybrać, bardzo podobają mi się w kolorze białym. Chcę...

Rower elektryczny (6 odpowiedzi)

Jaki rower elektryczny do spokojnej jazdy kupić. Czy dokupić osprzęt elektryczny do starego...

Rower + bieganie co o tym myślicie? (13 odpowiedzi)

Chciałbym się dowiedzieć czy warto biegać trenując kolarstwo. Nigdy nie lubiłem biegać,...

do góry