Widok
o ho! nie tylko w Wiczlinie wyją https://www.o2.pl/artykul/korczyna-mieszkancy-nowego-osiedla-skarza-sie-na-strazacka-syrene-wydano-komunikat-6391076787652737a
Wczorej w dzień najpier wyło, a później jechało i wyło wiczlińską na dąbrowę, gdzie na rogu z miętową dosiadł się spóźniajski strażak czekający na łejo i pojechali dalej na jakąś imprezę ogniową chyba poza dąbrową, bo dymu na Miętowej nie było widać. W zeszłem tygodniu jakiejś nocy z 15 minut po północy sobie wyli