Rehus

Rehabilitacja Rehabilitacja pocovidowa Salony masażu

Gdańsk, Władysława Cieszyńskiego 36/46

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Michał - opinia wątek zamknięty Byłem prywatnie bo na NFZ jak wszędzie kolejki.100% zadowolenia,...
~Michał
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 listopada 2021

Maria z Chełmu lat 64 - opinia wątek zamknięty Przeszłam 10 dniową rehabilitację z NFZ.Bardzo profesjonalny i aktywny pełen...
~Maria z Chełmu lat 64
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 lutego 2021

Wanda - opinia wątek zamknięty Korzystałam z leczenia na NFZ - czas oczekiwania wynagrodziła jakość obsługi,...
~Wanda
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 lutego 2020

Polecam wątek zamknięty 5 gwiazdek to zbyt mało by móc opisać i podziękować Panią za pomoc w...
~Ania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 grudnia 2018

Opinia wątek zamknięty Do gabinetu "Rehus" trafiłam przez przypadek ... spotkałam znajomą i tak po...
~Ela
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 stycznia 2018

nowocześnie i szybko wątek zamknięty Nowoczesny sprzęt-nigdzie takiego nie spotkałem wcześniej.Nawet mój lekarz...
~Frank
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 listopada 2018

Ostroga wątek zamknięty Na ostrogę piętową leczyli mnie 6 mcy w NFZ za pomocą lasera i ultradźwięków,...
~Krysia
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 listopada 2018

Dziękuję bardzo za poprawienie mojej jakości życia i powrót do normalnego bezbólowego funkcjonowania :-) wątek zamknięty Wspaniałe,sympatyczne,z ogromną wiedzą praktyczną i merytoryczną Panie...
~Hanemex
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2018

Bardzo gorąco polecam wątek zamknięty Do gabinetu trafiłam po bardzo ciężkim urazie stopy, zespół zmiażdżenia wręcz...
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 czerwca 2018

Bardzo miła obsługa! wątek zamknięty Przyszłam do tego gabinetu z polecenia koleżanki i się nie zawiodłam....
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2018

Pełna profesjonalizm wątek zamknięty Polecam gabinet rehabilitacji. Super obsługa, profesjonalna pod każdym...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 stycznia 2018

PROFESJONALNE PODEJŚCIE wątek zamknięty Dużo profesjonalnego sprzętu.Fachowa pomoc.Ceny bardzo przystępne.Do tego...
~JADZIA
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 stycznia 2018

Zabiegi rehabilitacyjne wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z obsługi, W Rehusie posiadają najnowszy sprzęt do...
~Szymon
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 stycznia 2018

Polecam wątek zamknięty 100% zadowolenia !!! Przemile Panie :-) szybko i profesjonalnie, indywodualne...
~Beata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 stycznia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry