Widok

Reklamacja w 3 miesiące + żenująca obsługa reklamacji

We wrześniu kupiliśmy zestaw mebli producenta forte, w którym po złożeniu okazało się że w każdym z 3 elementów zestawu była wada. Złożyłem reklamację i...

przy pierwszym spotkaniu z serwisem przyjechali nie przygotowani - zamiast sprawdzić towar który forte im przekazało do wymiany dopiero przy mnie okazało się ze nie mają tego co trzeba.

przy drugim spotkaniu przywieźli elementy które były w moim zestawie do wymiany, ale przy montażu okazało się że też są też wadliwe.

przy trzeciej próbie kobieta i facet z działu reklamacji mimo że siedzą 3m obok siebie nie potrafili ze sobą rozmawiać-rano dzwoni ona że wymienią cały mebel, a po południu on mnie dopytuje co jest z moja reklamacją. Żenada+brak komunikacji - na to można liczyć! Kultura osobista osób z tego działu sięga dna. Dopiero monit u dyr sklepu sprawę ruszył dalej.

czwarta próba -przywieziony został nowy cały mebel, który przy montażu okazał się być tez wadliwy,wiec (uwaga to nie żart!!!) zaproponowali mi wymianę na ten który jest na wystawie-super co? Kupiłem nowy mebel a proponują używkę demo z wystawy..Normalnie myślałem że się cofnąłem do prl-u!!

piąta próba=nowy mebel złożono i w końcu nie był wadliwy.

3 miesiące!!
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 3
 
jakość asortymentu: 1
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 1
 
1.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
No ale co do tego ma salon Agaty, tutaj z producentem forte miał pan kłopoty, nie z salonem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mi akurat nigdy nie przydarzyły się żadne kłopoty i nieprzyjemności w agacie a kupiłam tam kilka większych mebli. Reklamacji nigdy nie musiałam składać. A to fakt, Agata nie produkuje tych mebli tylko je sprzedaje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dokładnie a salonom się obrywa za wpadki producentów. Ja reklamowałam co prawda jeden mebel w którym nóżka byłą skrzywiona ale szybko mi to naprawiono
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja też miałam jedną reklamację drzwiczek od komody, ale problemów mi nie stwarzano, uprzejmie zostałam poinformowana o przybyciu przedstawiciela producenta żeby na miejscu naprawił
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kupiłam tam nie jeden mebel, od różnych producentów i nie zdarzyło mi się nic reklamować :) Obsługa także zawsze jest bardzo pomocna :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Masz rację, ja w sumie tez sporo od nich kupiłam i każdy mebel przyszedł w stanie idealnym, bez żadnych wad itp, nawet czekałam krócej niż myślałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie krzywe drzwi, wygięte w łuk nie do zamontowania prawidłowo. W uzasadnieniu odrzucenia reklamacji dostałem informację, że oczywiście źle zamontowałem. To nic, że całą resztę drzwi dałem radę zamontować prawidłowo. Dostałem również instrukcję montażu... Żenująca inteligencja pracowników... Chyba najlepiej, jakby im w dziale reklamacji nie zawracać głowy, bo z góry chyba odrzucają każdą sprawę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie miałam u nich żadnych problemów z reklamacją szybciutko i sprawnie została załatwiona. Poza tym nic więcej nie reklamowałam pomimo, że sporo mebli kupionych było w ich salonie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry