Widok

Rekreacyjna jazda na rolkach 2011! ;)

Śródmieście Temat dostępny też na forum:
Hej ho!
Patrząc na to co się dzieje za oknem to jeszcze się nie zapowiada że będzie można się szybko wybrać na rolki, jednak można już zacząć planować;)
Za bardzo nie znam tutejszych tras , mieszkam tutaj od października, wybrałam się kilka razy na rolki - bulwar, skwer - blisko i przyjemnie :D Zazwyczaj jeździłam na drodze rowerowej na półwyspie , bądź trasa nad zatoką władysławowo- puck- coś pięknego!! :D w sumie w Gdyni na trasę na bulwarze nie narzekam, szczególnie wieczorami, gdy nie ma zbyt dużego tłoku. Teraz odliczam dni do wiosny by ponownie zacząć rekreacyjny sezon rolkowy. NIestety nie znalazłam tutaj żadnego towarzysza pasjonującego się tym rodzajem sportu. Z słuchawkami w uszach też miło, muzyka reggae, ciepło, pozytywnie, czego chcieć więcej :) Jednak miło by było z kimś pojeździć i zawsze raźniej:D gdyby był ktoś chętny to podaję gg: 33941529 :d
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam, preferujesz raczej towarzysza? czy towarzyszka też by się nadała? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ehehe, może źle się wyraziłam ;p Towarzyszka również, jak najbardziej! ;D
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
w takim razie zgłaszam się jako pierwsza chętna;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też się piszę ! ;))
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chętnie dołączę do Was. Kolejnym fajnym miejscem na rolki są babie doły, polecam;]] W takim razie odezwę się na gg do przewodniczącej pomysłu;]
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej! kiedyś lubilam jazde na rolkach, wiec chetnie sie dolacze :)
...bo życie jest po to aby żyć!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bym chętnie się dołączyła ale nie potrafie jeździć :P ale może niedługo kupie sobie rolki i będę się rozbijać za wami :P Pozdrawiam ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie - pytanie o poziom zaawansowania :) Czy takie jeżdżenie "byle do przodu i bez gleby" (no może tylko troszkę lepiej ;)) jest też OK czy raczej by Was to niepotrzebnie spowalniało?
Jeśli tak -może korzystając z uprzejmości założycielki wątku - skompletuje się tu też alternatywny skład, dla tych bardziej początkujących ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja dużo w dzieciństwie jeździłam na rolkach. Już przeszło 10 lat temu ;P Teraz mam 26. W lutym kupiłam rolki i nie mogę się doczekać aż będę mogła sobie pośmigać. Problem w tym, że nie mam z kim jeździć, każdy marudzi, że nie ma czasu. Pamiętam, że strasznie szybko śmigałam na tych rolkach. Teraz muszę przypomnieć sobie z czym to się w ogóle "je" :) No i jestem z Gdańska. Pomyślałam o deptaku na Zaspie. Może ktoś chętny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny, szykujcie się;) powoli robi się coraz cieplej..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej,
jak jazdy ... umówione, miejsca wybrane?
może dołączę? napiszcie co się dzieje w temacie
D. z gdynia śródmieście
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
W tym roku już raz się wybrałam na Babie Doły, tylko był spory wiatr, co znacznie utrudniało jazdę.
Aktualnie jestem poza trójmiastem i nie mam dostępu do gadu,więc może tutaj wymyślicie jakiś dogodny dla wszystkich termin? Albo poczekajmy na "stabilniejszą" pogodę :-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej,

Ekipa sklepu Sport Mania 2 razy w tygodniu (jak jest ciepło) śmiga na rolkach w większej (12-18 osób) grupie.

Jeden wypad to kilometrówka spod C.H. Klif do Gdańska na długą (na browar/soczek) i z powrotem. Wychodzi koło 20 km, 19:15 start, po 22:00 powrót. Na ostatnich zawsze czekamy na światłach.

Drugi tura to tzw. rolki street, czyli bujamy się po mieście. W tym sezonie zapewne sprawdzimy stan nawierzchni na przebudowanym skrzyżowaniu Władka IV w Gdyni z Węzłem F.Cegielskiej itp.

Terminy ustawek zazwyczaj do znalezienia na profilu Sport Manii na Facebooku http://www.facebook.com/pages/Sportmania/122993027725566

A tutaj filmik z przejazdu ul. Świętojańską z tamtego roku.
http://www.facebook.com/video/video.php?v=129847053726965

Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale super
a czy w gdańsku też są jakieś ustawki na rolki????
Chętnie bym "się ustawiła" :) bo samej troche smutnawo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszamy wszystkich do streetowania z nami a zaczniemy już w maju więcej info już wkrótcce :)))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie mogę sie doczekać !!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeszcze za zimno, żeby śmigać wieczorami, także cierpliwości :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witajcie. Jeśli mogę, to ja też się piszę na wspólny wypad na rolki ;)
Babie Doły to też moja ulubiona trasa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy ktoś z Gdańska ma ochotę na rolki sięwybrać ? Pozdrawiam
Ania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i jak tam dziewczyny? któraś chętna na rolki w tym tygodniu? ;) piękna pogoda się zrobiła, więc warto to jakoś w miarę sensownie wykorzystać.. ja jestem z Rumi, więc do Gdańska mam trochę daleko, ale może uda się uzgodnić jakieś mniej odległe miejsce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hey:)
jestem z gdanska i dopiero zaczynam przygode z rolkami i brakuje mi towarzystwa moze ktos ma ochote sie przylaczyc ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jestem z Gdyni i chętnie wybiore się na rolki któregoś wieczora:) Moze być bulwar, mogą być też Babie Doły :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak jak pisałem wcześniej o ustawkach ze Sportmanii (znajomi i klienci) - zaczynamy jutro.

http://www.facebook.com/home.php#!/event.php?eid=215217188509921

Proponuję śledzić na facebooku, ponieważ w razie odwołania (niby burze i deszcz w pomorskim, chociaż od wczoraj nic nie zaobserwowałem) tylko tam będzie jakieś info !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dodam do tego najbardziej widowiskową trasę w lesie jaką znam jezeli ktos nie lubi tłoku i miasta. Wejherowo, na wysokości lidla(kiedyś czołg) w kierunku na północ. po wjezdzie pod górkę w prawo. Bardzo długa trasa i neizwykle urokliwa - las szuwary bagienka delikatne podjazdy i zjazdy. Szczegóły na gg: 36639666. Jestem z Rumi ,, z chęcią przyłączę się do grupy rolkarzy z okolic. Cezary
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciśniemy we wtorek :)

https://www.facebook.com/event.php?eid=235665433120151

Dla nie facebookowców -

Termin
19 lipca · 19:00 - 23:00

Lokalizacja
ZBIÓRKA O 19.00 POD C.H. KLIF WTOREK 19.LIPIEC -KIERUNEK GDAŃSK
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
zAPRASZAMY WSZYSTKICH DZIŚ 19.07 2011. O 19 POD kLIF SKĄD POJEDZIEMY DO gDAŃSKA I NA bRZEŹNO OCZYWIŚCIE NA ROLKACH ALE MOŻNA TEŻ ROWEREM :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć :) kiedy jest najbliższa nocna jazda na rolkach w Gdyni ROLKARZU???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jutro jest ustawka na bulwarze, wczoraj byliśmy spod Klifu do PGE Areny, razem 38 km wyszło :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry