Widok

Rekrutacja do przedszkola

Cześć i czołem wszystkim rodzicom 3-latków. Jak u was przebiegla rekrutacja do przedszkola publicznego? Czy wasze młode dostały się do którejś z placówek w obrębie naszej dzielnicy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja dostała się na kokoszki...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja niestety się nie dostała.☹️
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja niestety też się nie dostała do żadnego z 3 przedszkoli...zastanawiam się, czy naprawdę mamy w dzielnicy aż 70 rodzin wielodzietnych lub z niepełnosprawnością jednego z członków (bo za to było najwięcej punktów). Swoją drogą 70 miejsc w przedszkolach dla 3-latków to niewiele jak na tak rozbudowaną dzielnicę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój syn się dostał, ale my wybraliśmy przedszkole na starówce. Co planujecie zrobić? Będziecie się odwoływać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odwołanie chyba nie ma sensu. Zawsze jest rekrutacja dodatkowa. Gdzieś w Gdańsku muszą nam znaleźć miejsce...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiem , że w zeszłym roku była rekrutacja dodatkowa w przedszkolu Start (?)- tym drugim oprócz nr 8 znajdującym się na Fundamentowej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No tak, ale to jest prywatne przedszkole
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moze to nieaktualne info, ale wydawało mi się, że w zeszłym roku miasto wykupiło tam miejsca i rekrutacja była jak do publicznego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My nie jesteśmy rodziną wielodzietna, oraz nie ma u nas niepełnosprawności.... A się dostaliśmy... Oboje rodzice pracują...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Obydwoje pracujący rodzice, jedno dziecko - bez szans na państwowe. Zastanawiam się czy w ramach rekrutacji uzupełniającej składać papiery do Tik Tak, skoro ma już miejsce w prywatnym (nie wiem jakie opłaty w Tik Tak są)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Karczemki

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

do góry