Remedy Małgorzata Koper

Fryzjerzy

Sopot, Bohaterów Monte Cassino 25/14

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Rewelacyjna jakość usług i kreatywność to zdecydowanie priorytet tego salonu....
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 maja 2017

bardzo fajny salonik wątek zamknięty Bardzo polecam salon - byłem dwukrotnie i zamierzam regularnie wracać. Miła,...
~jacek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 czerwca 2015

stała klientka wątek zamknięty Mały, przytulny i czysty salonik. Obsługa - pełen profesjonalizm. Zawsze...
~Gosia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 czerwca 2015

Dariusz - opinia wątek zamknięty Oczekiwanie na ścięcie włosów było przyjemnością, byłem zaskoczony, że u...
~Dariusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 czerwca 2015

Stały klient wątek zamknięty Witam. Chciałbym polecić wszystkim salon remedy. Jestem w nim co miesiąc i za...
~Marcin Sopot
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 czerwca 2015

REMEDY- opinia wątek zamknięty Profesjonalizm, wspaniała atmosfera- miła obsługa, fachowe porady i wskazówki...
~Barbara
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 maja 2015

SUPER wątek zamknięty Świetna obsługa, ścięcie, porady. Jeśli nie mamy pomysłu Pani Małgosia jak...
~Digi
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 maja 2015

REMEDY - wątek zamknięty Tym, którzy korzystali już z usług fryzjerskich Pani Małgosi- nie trzeba...
~Joana
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 maja 2015

Mirosława - opinia wątek zamknięty Polecam serdecznie salon fryzjerski Remedy. Wielokrotnie korzystałam z usług...
~Mirosława
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 maja 2015

super salon wątek zamknięty Bardzo polecam!
~Piotr
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 maja 2015

Super salon wątek zamknięty Zawsze miła obsługa, jakość usług na najwyższym poziomie. Profesjonalna w...
~Basia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 maja 2015

pełen profesjonalizm wątek zamknięty obsługa perfekcyjna i bardzo sympatyczna. jakość wykonania rewelacja! nie...
~Natalia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 marca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry