Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Fergusson - ocena nie polecam kupowanie Dacii u Zdunka, cała ekipa niepoważna, ASO to samo nie...
~Fergusson
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 17 września 2023

Elżbieta - opinia wątek zamknięty Dziękujemy Panu Tomaszowi za profesjonalną obsługę, szczegółowe wyjaśnienie...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 czerwca 2021

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Niestety serwis bardzo się popsuł od poprzedniego mojego przeglądu ok. rok...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 stycznia 2020

Bardzo dobra obsługa. wątek zamknięty Przyszlismy z zamiarem kupna uzywanego auta..kupilismy nowe. Mysle ze ten...
~Xc60
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 września 2019

Tragedia. wątek zamknięty Małe uszkodzenie z OC sprawcy. Zderzak do wymiany. Oczekiwanie na naprawę -...
~Krzysztof
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 listopada 2017

Polecam ten salon w 100 % wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z zakupu samochodu właśnie w tym salonie! Wszyscy...
~Zadowlolona klientka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2016

BLACHARSTWO wątek zamknięty DZISIAJ ODEBRAŁAM SAMOCHOD I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA.DZIĘKI PANU GRZEGORZOWI...
~IWONA B
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 listopada 2014

Naprawa samochodu Renault zakupionego i serwisowanego w salonie Zdunek. wątek zamknięty Bardzo niemiła i lekcewazaca obsluga, nieprofesjonalne załatwienie sprawy w...
~niezadowolony klient
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 grudnia 2015

obsługa klienta wątek zamknięty Byłem dzisiaj 14.03.2015 w salonie Renault w Gdyni przy ul. Morskiej z...
~Zbyszek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 marca 2015

Wycena dla idioty !!! wątek zamknięty Witam Byłem zdecydowany zakupić u Zdunka w Gdyni nowe auto a w rozliczeniu...
~Gary
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2013

Naprawa gwarancyjna wątek zamknięty W zeszłym lecie jak Clio żony było na gwarancji,padła klimatyzacja,chłodnica...
~krzychu
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 czerwca 2014

Blacharnia-lakiernia wątek zamknięty Wreszcie serwis na najwyższym poziomie! Profesjonalizm, terminowość, szybki...
~Zadowolony klient
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 czerwca 2013

SERWIS wątek zamknięty Bardzo polecam Salon Samochodowy ZDUNEK w Gdyni. Muszę przyznać, że...
~Beata
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 października 2011

dacia wątek zamknięty jak najbardziej polecam salon renault w Gdyni w szczególności pana Rafała z...
~anula
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 września 2011

Szukanie naiwnych wątek zamknięty Obejrzałem 5 letnie megane niby po 123 tkm (wnętrze świadczyło o co najmniej...
~xxx
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 maja 2011

Bardzo dobra i fachowa obsługa wątek zamknięty Kupiłem w salonie 3 letnią Lagunę II, sprzedawca Pan Radosław bardzo auto...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 września 2010

polecam wszystkim wątek zamknięty witam jestem posiadaczem 2 letniego kangoo przyjechałem do serwisu ze...
~kornel
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 stycznia 2010

Ostatni raz w tym serwisie wątek zamknięty Trzecia wizyta u Zdunka i kolejne rozczarowanie. Poprzednio FACHOWCY nie...
~zdunka fan
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2010

BEZNADZIEJNY KONCESJONER OSZUST !!!! wątek zamknięty Witam Nie kupujcie samochodów u Zdunka . To złodziej kłamca i przekretas ....
~pawel
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 marca 2010

TRAGICZNY SERWIS!!! wątek zamknięty Umówiłem się dwa tygodnie wcześniej i w międzyczasie potwierdzałem. Pomimo...
~Maciek K
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 marca 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
41

postów

33

wątków

do góry