Widok

Renault - dobry mechanik/diagnosta - check engine

Witam,
szukam dobrego mechanika-diagnosty, który zna się na Renault (Thalia II 2010) i szuka przyczyn zamiast wymieniać w ciemno wszystkie części po kolei... Chodzi o check engine (diagnostyka komputerowa wykazała błąd sondy lambda, auto m.in. ma słabą moc, czasem mniej lub bardziej dymi na biało. Z tego co wiem może być wiele przyczyn i są sposoby na ich zdiagnozowanie, chociażby podstawowy pomiar korekt wtryskiwaczy... Znacie mechanika/pasjonata godnego polecenia, który się tym zajmie? Najlepiej w Gdyni, chociaż wchodzi w grę całe Trójmiasto i okolice - wolę wydać pieniądze na porządną diagnozę niż zbędną wymianę kilku części... Pozdrawiam ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam chłopaków z Renoart Gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

może płyn chłodniczy wpada do cylindra.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

myślę że upg jest wartościową diagnozą. https://spocsie.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli auto będzie wymagać wymiany zużytych części, polecam oddać te elementy do regeneracji firmie avanti. po takim zabiegu będą jak nowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Pomoc przy zakupie używanego samochodu (12 odpowiedzi)

Dzień dobry.Jestem świeżo upieczonym kierowcą - pierwszym w domu.Mamy odłożoną pewną kwotę...

Auto Części (4 odpowiedzi)

Cześć Panowie, Potrzebuję namiar na sprawdzony sklep motoryzacyjny w Gdańsku otwarty jutro lub...

Mechanik znający się na koreancach KIA (16 odpowiedzi)

Mam do zrobienia wał (szlif na wale/ewentualnie wymiana) do tego panewki i pierścienie, poszukuję...

do góry