RENO ART Profesjonalny Serwis Marki Renault

Warsztaty samochodowe

Gdańsk, Trakt Świętego Wojciecha 253

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rzetelność i Empatia wątek zamknięty Witam, jestem właścicielem Laguny 1, leciwe auto ale wdzięczne - po raz...
~Laguna1998
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2015

Szczerze odradzam!!!!! Szczególnie kobietom !!!!! wątek zamknięty Pojechałam tam ze wskazaniem( po diagnozie w innym serwisie reno), co należy...
~OSZUKANA!!!
4

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 stycznia 2015

KLIENT - KOLEJNY RAZ NA PLUS wątek zamknięty Cześć. 1. Kolejny raz przyjechałem tutaj, wywalony w KOSMOS przez (...)...
~KLIENT - KOLEJNY RAZ
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 stycznia 2015

Koniecznie przeczytaj ! wątek zamknięty Jestem stałą klientką Reno-Art i niepoprawną perfekcjonistką, a mimo to...
~M C
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 stycznia 2015

Będę tam stałym klientem wątek zamknięty To jeden z warsztatów tego rzadkiego rodzaju, kiedy po odpięciu akumulatora...
~Marcin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 listopada 2014

Są jeszcze prawdziwi mechanicy ! wątek zamknięty Przywiozłem auto do warsztatu z rozebraną głowicą (poprzedni mechanik...
~Adam
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 października 2014

Ostatni raz wątek zamknięty Zaciekawiona dobrymi opiniami pojechałam do tego warsztatu jakoś latem,...
~Mirka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 października 2014

RENO ARTyści. wątek zamknięty Miałem ogromny problem ze skrzynią automatyczną w Scenicu. Inni rozkładali...
~K.Michalski
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 października 2014

Warto! wątek zamknięty Skorzystałem z tego warsztatu po raz pierwszy i nie zawiodłem się. Czas...
~Radek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 września 2014

a ja po samym telefonie... wątek zamknięty się zawiodłem. Skuszony dobrymi opiniami postanowiłem zostawić im autko na...
~AT
5

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2014

Polecam wątek zamknięty Już trzy razy naprawiałem auto w tym serwisie. Za każdym razem dostawałem...
~Tomek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 czerwca 2014

Ulchen - opinia wątek zamknięty Bardzo dobry warsztat z wykwalifikowaną kadrą. Miła obsługa, ceny przystepne...
~Ulchen
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 maja 2014

naprawa klimatyzacji wątek zamknięty inni nie dali rady byłem u 2 specjalistów od klimatyzacji tylko kasowali...
~tomek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2014

Profesjonalny nie tylko z nazwy wątek zamknięty RENO-ART to warsztat, w którym pracuje profesjonalny zespół pod okiem...
~Justyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 lutego 2014

Znają się na rzeczy. wątek zamknięty Serdecznie polecam. Dziś zaświeciła mi się czerwona kontrolka STOP w mojej...
~Paweł G.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 stycznia 2014

W końcu naprawione tak jak powinno być od początku wątek zamknięty Już kolejny raz korzystałem z usług firmy Reno-art. Jedyna firma, której...
~PK-Megane
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 grudnia 2013

Szczerze polecam !!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Kilkakrotnie korzystałem z tego warsztatu.Zawsze naprawy mojej Laguny...
~Kazimierz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 listopada 2013

Profesjonalizm w każdym calu wątek zamknięty W dniu 02.09.2013 r. umówiłem się z Serwisem Reno-Art na podłączenie...
~Andrzeas2
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 września 2013

Polecam! wątek zamknięty Prześwietlałem samochód, który chciałem kupić. Dzięki oględzinom...
~Janusz R.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2013

Fachowcy jedyni w swoim rodzaju wątek zamknięty Polecam z całego serca! W innym warsztacie moją Megankę chcieli spisac na...
~Helena
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 czerwca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry