RENO ART Profesjonalny Serwis Marki Renault

Warsztaty samochodowe

Gdańsk, Trakt Świętego Wojciecha 253

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
polecam wątek zamknięty Faktycznie bardzo profesjonalnie. Pełna przejrzystość, rzeczowość i...
~Maciej
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 maja 2013

Wcześniej: ZDUNEK ASO, RENO-MAX REWA, PITSTOP RENAULT GDYNIA wątek zamknięty VEL SATIS "INITIALE PARIS" - to wyjątkowy samochód, wymagający...
~VEL SATIS
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 maja 2013

Polecam wątek zamknięty Dpewnego czasu korzystałem z usług konkurencji bądź ASO Renault Zdunek. Odkąd...
~Szymon
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2013

Średnio wątek zamknięty Mam mieszane uczucia co do montowanych przez ten warsztat części.Ja raczej...
~Waldemar
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 lutego 2013

Polecam! wątek zamknięty Jednym słowem - BARDZO dobry warsztat - przede wszystkim PROFESJONALIZM i...
~K.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 października 2012

polecam wątek zamknięty warsztat jakich mało, nie dość że nie naciągają w butelkę, to w moim wypadku...
~Jozin
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 października 2012

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Odwiedziłem ten serwis słysząc na jego temat dużo pozytywnych opinii....
~Marcin
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 października 2012

Profesjonaliści wątek zamknięty Bardzo dobrze wyszkolony personel. Wiedzą co robią.
~Tadeusz Z.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 lipca 2012

solidnie wątek zamknięty Długo bujałem się z moja renówką, zanim znalazłem ten warsztat. Widać, że...
~alex
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2012

Renault Megane wątek zamknięty Zaryzykowałem czytając tylko opinie na forum. Żałuję, że wcześniej tam nie...
~Lesław Nowak
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 lutego 2012

Naprawdę super !!!!!!! wątek zamknięty Trafiłem do "Reno-Art" z polecenia kolegi. Nie bardzo chciałem wierzyć w jego...
~Karol
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 lutego 2012

Trafic - bez tajemnic wątek zamknięty Jechałem mając choinkę kontrolek z serv na czele - dla innych złoty klient. W...
~Karol
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 stycznia 2012

naprawa usterki z którą reszta mechaników nie mogła sobie poradzić wątek zamknięty Pełen profesjonalizm i ludzkie podejście do klienta. Inni wymieniali swiece,...
~Michał
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 grudnia 2010

Wymiana żarówki wątek zamknięty Przepaliła mi się żarówka w Renault Clio. Byłam w kilku warsztatach i w...
~A>
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 grudnia 2010

przegląd zimowy Renault Thalii wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona zarówno z wykonanej usługi jak i wyczerpującej...
~Rybak Barbara
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 listopada 2010

Laguna przegląd wątek zamknięty Wybieram się we wrześniu do Chorwacji i szukałem profesjonalnego i szybkiego...
~Piotr
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 września 2010

Pełen Profesjonalizm wątek zamknięty Warsztat i obsługa bardzo profesjonalna. Mechanik z ogromnym doświadczeniem....
~Roman
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 września 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry