Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Emilia - ocena Restauracja godna polecenia! Śniadania bardzo smaczne i urozmaicone.Na...
~Emilia
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 30 grudnia 2023

Monika - ocena Zdecydowanie polecam to miejsce, przepyszne śniadania, urozmaicone smaki i...
~Monika
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 28 grudnia 2023

Maciej - ocena byłem na śniadaniu. smaczne i miła obsługa. polecam
~Maciej
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 17 października 2023

A - opinia Miejsce godne polecenia, jedzenie pyszne, pięknie podane, dania wyszukane....
~A
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 marca 2023

Mariola - opinia Miła obsługa, smaczna kaczka , polecam !
~Mariola
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 lutego 2023

Pamela - opinia Organizowaliśmy z rodziną chrzciny i z czystym sumieniem mogę polecić to...
~Pamela
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 kwietnia 2022

Boguś - opinia wątek zamknięty Super jedzenie w przystępnych cenach, obsługa na wysokim poziomie, klimat...
~Boguś
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 marca 2022

Frank - opinia wątek zamknięty Worst service in Gdansk i experienced during my 2 months stay. Employees are...
~Frank
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 września 2021

Bruno - opinia wątek zamknięty Jedzenie na dowóz znacznie spóźnione, ledwo ciepłe i suche, bez sztućców.
~Bruno
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 lipca 2020

M. - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam. Zamówiłam dziś jedzonko. Dojechało szybko mimo godziny...
~M.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 kwietnia 2020

smacznie, klimatycznie, z dala od turystycznego zgiełku wątek zamknięty Miejsce w centrum, ale dość schowane, co jest jego ogromną zaletą- można...
~Asia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 sierpnia 2019

Brawo tylko tak dalej wątek zamknięty Miałam przyjemność organizować w tej Restauracji obiad rodzinny. Powiem...
~Weronika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 stycznia 2019

kolacja sylwestrowa wątek zamknięty Jedzenie genialne!Pyszne,rewelacyjny tatar z troci i parfait czekoladowe,do...
~Kasieńka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 stycznia 2018

Rozczarowanie wątek zamknięty Jestem bardzo rozczarowana tym miejscem, poszłam zachęcona pozytywnymi...
~Rozczarowana
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 stycznia 2017

Super wątek zamknięty Jedzenie po prostu genialne! I generalnie bardzo fajne miejsce. Polecam!
~somebody
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 grudnia 2016

Wiecej niz poprawnie wątek zamknięty Swietna pieczen z dzika, ale ciut malo dodatkow do niej, wino w porzadku, b....
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry