Restauracja Ocneba

Restauracje

Sopot, Bohaterów Monte Cassino 36/5

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
ciekawa restauracja godna polecenia wątek zamknięty Jedzenie ciekawe, choć bez wyraźnego smaku. Wystrój znakomity i wspaniała...
~Ola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 października 2016

Było naprawdę bardzo dobrze ale ..... wątek zamknięty Sobotni wieczór , spotkanie ze znajomymi, jeden z uczestników bywał w Gruzji...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 października 2016

Przyjemnie spędzony czas wątek zamknięty Parę dni temu byłam po raz pierwszy w tej restauracji. Spędziłam tam bardzo...
~Anonim
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 września 2016

Restauracja gruzińska z prawdziwego zdarzenia! wątek zamknięty Pięknie położona, stonowane wnętrze nawiązujące do klimatu Gruzji. Miła i...
~M
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 września 2016

SUPER!!!! wątek zamknięty Wszystko bylo super,jedzenie pyszne i sycace,przystepne ceny i swietna...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 lipca 2016

Odradzam wątek zamknięty Nie tyle co nie polecam, ale wrecz odradzam. Dopiero po fakcie przeczytalam...
~agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 maja 2016

Próba wątek zamknięty Trzeci raz robię podejście do tej restauracji. Na stronie nie ma nazw/opisu...
~Gracja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2016

Sympatyczne miejsce wątek zamknięty Schludnie, przyjemny wystrój, obsługa miła (kelner trochę dziwny, ale...
~puren
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 lutego 2016

Pysznie i syto wątek zamknięty Polecam restauracje po wielu wizytach i przepysznych posiłkach wrócę jeszcze...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 stycznia 2016

11 listopada, pysznie, pożywnie wątek zamknięty Jedyny mankament... drogo! osobiście jedynie nie polecma lemionady z gruszki
~mar mat
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 listopada 2015

Spotkanie urodzinowe wątek zamknięty Profesjonalna, miła obsługa, pan Emil szczegółowo objaśnił menu ,polecając...
~Joanna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 października 2015

Obsługa tragiczna, jedzenie w miarę wątek zamknięty Wczoraj spędziliśmy w tej restauracji 1,5 godz oczekując na zamówione...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 października 2015

obsługa do zmiany wątek zamknięty karte menu dostaliśmy dopiero po prawie 20 minutach, wczesniej nikt nawet nic...
~magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2015

Nowy smak wątek zamknięty Witam. Mieliśmy okazje wczoraj odwiedzić to miłe miejsce, nie zawiedliśmy...
~Marek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2015

Ewacz - opinia wątek zamknięty Fatalna obsluga. Menu dostalismy po 20min, potem przyszla obrazona pani...
~Ewacz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 lipca 2015

Szkoda wątek zamknięty Niestety nie mieliśmy okazji spróbować jedzenia. Spędizliśmy godzinę w...
~Piotr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 lipca 2015

Jednym słowem - PORAŻKA! wątek zamknięty Byłem wczoraj z 3 znajomych. Każdy zamówił coś innego. Na przystawkę była...
~Kamil
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 czerwca 2014

zakochałam się wątek zamknięty Po wizycie i pozytywnych opiniach znajomych wybrałam się i szłam za...
~Gonia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 maja 2015

Kolacja w OCNEBA wątek zamknięty Wczoraj byliśmy ze znajomymi po raz pierwszy. Restauracja robi bardzo dobre...
~Sopocianka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 lutego 2015

POLECAM wątek zamknięty Byłam tam wczoraj ze znajomymi. Obsługa bardzo miła, jedzenie przepyszne i...
~Ruda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 lutego 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry