Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Darek - opinia wątek zamknięty Smiało mogę polecić tę Restaurację, jest super na każdej imprezie i nie tylko.
~Darek
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 marca 2013

Bardzo udana uroczystość po pogrzebie wątek zamknięty Ja również miałam stypę po pogrzebie i przyznam, a jest to już któraś z kolei...
~Halina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 marca 2013

Super fajny lokal wątek zamknięty Dziekujemy za wspaniałą zabawę sylwestrową! Super klimat na imprezy...
~Chris
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 stycznia 2013

Sylwester - Polecam wątek zamknięty Noc Sylwestrową spędziłam w restauracji Orzeł i bawiłam się świetnie....
~aga
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 stycznia 2013

Super Sylwester wątek zamknięty Wspaniały Sylwester , wszystko super zorganizowane , bardzo dobre jedzenie,...
~Jacek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 stycznia 2013

Polecam wszystkim wątek zamknięty Polecam wszystkim w.w. restaurację bardzo dobre jedzenie i świetny klimat
~Nikodem
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 grudnia 2012

Super Impreza wątek zamknięty Bardzo podobało mi się w tym lokalu. Byłem kilka miesięcy temu tam z rodziną...
~Damian
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 grudnia 2012

chrzciny wątek zamknięty Jestem zawiedziona obiadem na jaki zaprosiłam rodzinę z okazji chrzcin....
~joanna
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 września 2012

Polecam wątek zamknięty Szczerze polecam fajna obsługa dobre ceny
~Karol
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 czerwca 2012

Polecam wątek zamknięty Jak w temacie super lokal
~Miłosz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 czerwca 2012

polecam wątek zamknięty Polecam obsługę jak i potrawy
~agata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 czerwca 2012

ślub wątek zamknięty Super restauracja! Nie spodziewałam się, że tak miło mnie zaskoczy to...
~Michalina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 czerwca 2012

wesele wątek zamknięty Byłam gościem tego roku. Młodzi wybrali formę wesela bez tańców, bardziej...
~Agata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 czerwca 2012

wesele wątek zamknięty idealne miejsce na wesele. Sala elegancka, bardzo ładnie wystrojona na tę...
~Marlena
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 czerwca 2012

Wszystko ok wątek zamknięty Polecam wszystkim
~Jerzy
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 czerwca 2012

Podobalo mi się wątek zamknięty Nie będę się rozpisywał wszystko było ok dziecku też się podobało
~marcin
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 czerwca 2012

Nie zawiodlem się wątek zamknięty Zresztą jak zwykle wszystko było w jak najlepszym porządku
~Lucek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 czerwca 2012

Bardzo podoba mi się ten lokal wątek zamknięty fajny lokal spokojnie można napić się piva
~Stefan
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 maja 2012

obsługa super wątek zamknięty Dziwią mnie opinie negatywne o lokalu, jestem tam często i puki co wszytko...
~Marek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 maja 2012

Spotkanie ze znajomymi wątek zamknięty Wszystko było fajnie, zresztą jak zwykle w "orzełku"
~Horacy
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 maja 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
223

postów

164

wątków

do góry