Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kiepska "panorama" wątek zamknięty Obsługa nonszalancka i opieszała, przyprawy "doniosła" po posiłku; potrawy...
~szalanda
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 sierpnia 2019

~Gość i opiekun grupy 25 osób z u
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 lipca 2019

Pysznie ! wątek zamknięty Restauracja zlokalizowana w najpiękniejszym miejscu w mieście. Widok...
~J
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 lipca 2019

Cudnie wątek zamknięty Przy takim widoku wszystko pysznie smakuje. Polecam, jedzenie dobre, obsługa...
~Mysza
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 marca 2019

pysznie wątek zamknięty Spróbowaliśmy i warto się wybrać , nie tylko dla widoku !
~Malwina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 marca 2019

DROGA masakra wątek zamknięty oprócz pieknego widoku i fajnego miejsca dla dzieciaków, restauracja oferuje...
~Zniesmaczona klientaka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 listopada 2018

Masakra nie polecam wątek zamknięty W tak pięknej restauracji , tak niska jakość jedzenia. Kaczka twarda nie...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2018

Panorama Gdynia wątek zamknięty Super, polecam. Przepiękny widok na Zatokę i Półwysep Helski. Sandacz w...
~Greg
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 lipca 2018

Tylko dla ludzi o mocnych nerwach wątek zamknięty Opinia niestety negatywna, zarezerwowaliśmy imprezę okolicznościową na około...
~Klient
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 lipca 2018

A bywało tak pięknie i smacznie i klimatycznie i nie bylejak wątek zamknięty Panorama to legenda wśród Trójmiejskich lokali, najlepsza miejscówka i widok,...
~gdynianka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2018

Bal sylwestrowy wątek zamknięty Pożegnałam Stary Rok w Tym lokalu. Szkoda. Reszta żali na ocenie Sylwestra....
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 stycznia 2018

nie polecam wątek zamknięty W restauracji najważniejsza jest jakość jedzenia. Zamówione dania były...
~Grażka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2017

Imprezka rodzinna wątek zamknięty Organizowałem małą rodzinna uroczystość; wszystko super , na pewno wrócimy !...
~Adrian
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 lipca 2017

miło i smacznie! wątek zamknięty odwiedziłam restaurację z mężem i rodzicami; było naprawdę miło i bardzo...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 lipca 2017

Komunia widoki to nie wszystko wątek zamknięty Zorganizowaliśmy komunie w Panoramie, goście wszyscy przyjezdni więc...
~Klient
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 maja 2017

Niestety tylko tak sobie wątek zamknięty Droga restauracjo, dam Wam darmową poradę. Kiedy ktoś rezerwuje stolik dla...
~Gość
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 grudnia 2016

było super wątek zamknięty a ja byłem i jednym słowem było super polecam
~mm
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 października 2016

Dużo do poprawy !!! wątek zamknięty Niestety duże rozczarowanie. Przede wszystkim obsługa do wymiany (albo...
~Paweł
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 października 2016

beznadzieja jednym słowem wątek zamknięty Byliśmy zaproszeni na imprezę rodzinną, pomijając wydanie obiadu z...
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 września 2016

Restauracja godna polecenia na okazję ślubu cywilnego w plenerze :) wątek zamknięty Wraz z mężem w lipcu 2016 roku organizowaliśmy w PANORAMIE uroczystość ślubu...
~Elżbieta Zarzycka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 lipca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
139

postów

108

wątków

do góry