Widok

Restauracja "Pod Skorpionem" na Orłowie - dlaczego zamknięta?

Czy ktoś ma może jakieś informacje na temat tego czemu ta knajpa jest zamknięta?? Już szybciej nie było tam zbyt ciekawie, a teraz już całkiem ja zamknęli, ale bez żadnej informacji co i jak. Czekam na jakieś info :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
podbijam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie zarabiala na siebie , a zreszta tawerna i domek zeromskiego podebrali im klijentow , po co trzymac taka restauracje z ktorej nie ma zysku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Obsługa jak w poprzedniej epoce
Wystrój nie widział remontu ze 20 lat
Biedne menu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to ja ja wezme w dzierzawe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I cię wykończa bo właściciel Tawerny to kolega gryzonia :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
pracowalem tam to byly najpiekniejsze chwile w moim zyciu chcesz pogadac zadzwon 502910120mirek
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
pisze sam do siebie byl rok 1984 tam poznalem milke siostre edka rosochackiego swiec panie nad jego dusza piekne to byly czasy kazdy mogl zarobic kase tylko niebylo na co jej wydac bylem mlody mialem 19lat zawodu kelnera uczyl mnie waldek nazwiska nie pamietam pamietam natomiast cudowny krem z pieczarek i szaszlykiu baranie gosi gosia wiem ze mieszkalas na halera jutro 19 12 2016 zaczynam cie szukac w we pisie wczesniej jest zly numer 5029101239
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzień dobry. Chyba jest źle wpisano nr . Czy mogę prosić napisać ponownie . Albo zadzwonić do mnie . Mój nr. telefony 609538138.
Bardzo interesuje wynajem lokacji. Dziękuję. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry