Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Schabowy był niesmaczny! wątek zamknięty Do tego nie dobra kapusta zasmażana. Jakoś dziwnie przyprawiona....
~Gosia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 maja 2017

Świetne miejsce na uroczystość rodzinną wątek zamknięty Bardzo polecam Pomarańczową Plażę na organizację imprez okolicznościowych....
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 maja 2017

Nigdy wiecej wątek zamknięty Byliśmy tutaj po raz ostatni, odradzamy to miejsce, długi czas oczekiwania,...
~Slawek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 maja 2017

Rozpacz i tragedia wątek zamknięty Na złożenie zamówienia 30 kwietnia 2017 r około godz 15-tej czekaliśmy 20...
~Maciej Mejer
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 maja 2017

Żenada.. wątek zamknięty Zarezerwowalam na dzisiejszy obiad konkretny stolik. Obiad uroczysty z okazji...
~Edyta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2017

Pierwszy i ostatni raz wątek zamknięty Na moje pytanie ,które ryby w ofercie nie sa mroźne Pan kelner...
~Ala
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2017

Ola - opinia wątek zamknięty Pierwsza i ostatnia wizyta w tej restauracji.
~Ola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2017

Miło i przyjemnie wątek zamknięty Byłam ostatnio sama na śniadaniu. Jestem mile zaskoczona po mojej poprzedniej...
~Głodny poranek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 lutego 2017

nie wątek zamknięty nie do zniesienia
~niesmak pozostał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 września 2016

Widok na Bałtyk wątek zamknięty Super miejsce na obiadek czy romantyczną kolacje prawie na plaży ,...
~Piter
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 lipca 2016

Rewelacja! wątek zamknięty Niedawno byłam gościem Hotelu Bursztyn i zachęcona fajnym wystrojem zamówiłam...
~Gertruda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2016

Bardzo zadowoleni wątek zamknięty Byliśmy z mężem na obiedzie, miły kelner polecił nam dorsza w słoneczniku fa...
~Maja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2016

Wielkie rozczarowanie wątek zamknięty Sobota, słońce delikatnie grzeje, popołudniowa wycieczka rowerowa, my...
~radek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2016

Zdecydowanie odradzam - rozczarowanie wątek zamknięty Ogromny plus za wystrój i kącik dla dzieci, ale na tym się kończy.Mimo dość...
~Rozczarowana
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 lutego 2016

nie jest źle wątek zamknięty Czytam opinie poprzednie i utwierdzam sie w przekonaniu, iż jest pewna grupa...
~Nadmorski
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 września 2015

Kelnerski dramat wątek zamknięty Nie odwiedzać przez najbliższe dwa tygodnie dopóki obsługa się nie...
~Kris
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 lipca 2015

Sopot taki piękny, jednak kolacja wszystko zepsuła.LUDZIE OMIJAJCIE!!! wątek zamknięty Często jadamy w restauracjach zwłaszcza na wakacjach, usiedliśmy do stolika...
~Boniek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2015

słabo !!! wątek zamknięty Dorsz po prostu śmierdział, pomimo zapewnień, miłej pani z obsługi, że jest...
~Tomek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 lipca 2015

Fajne miejsce dla dzieci, ale restauracja beznadziejna wątek zamknięty Zdecydowanym plusem tego miejsca jest duzy plac zabaw na zewnatrz oraz strefa...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 maja 2015

Omijać z daleka!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Każdy, kto chce w ciszy i spokoju delektować się kolacją nad brzegiem morza,...
~marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 maja 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry