Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
rewelacja! wątek zamknięty Jestem częstym gościem w "pomarańczarni" , za każdym razem potrafią mnie w...
~Mateusz
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2012

ODRADZAM wątek zamknięty Wybralismy sie ze znajomymi we wtorek 1 maja. Biorac poprawke na dzien...
~Maciek
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 maja 2012

Pozytywne zaskoczenie wątek zamknięty Do restauracji zawitaliśmy przypadkiem,sądzę że nie będzie to jednak ostatnia...
~kaban
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 lipca 2012

Przyjemny ogródek nad morzem z dramatyczną obsługą wątek zamknięty Zdecydowanie traci przez obsługę, w czasie jednej wizyty spotkały nas...
~anulkaa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 czerwca 2012

Pycha wątek zamknięty Wpadłem dzisiaj ze znajomymi. Skusiło mnie nowe menu - krótkie ale ciekawe...
~Robertson
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2012

Wyśmienity obiad wątek zamknięty Wraz z narzeczonym jedliśmy dziś obiad w waszej restauracji. Zamówiliśmy zupe...
~Kasia i Tomek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2012

wielkie zdziwienie wątek zamknięty W restauracji byłam trzy razy. Bardzo chciałam odwiedzić restaurację która w...
~Giga
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2012

Raczej obojętna wątek zamknięty Często bywamy w Sopocie ale wizyta była po raz pierwszy. Mamy swoją ulubioną...
~EK
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2012

Coś pięknego :) wątek zamknięty podczas popołudniowego spaceru przechodząc deptakiem do restauracji...
~T.W
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2012

Masakra. wątek zamknięty Wybrałams ię z rodzicami na niedzielny obiad. Miało byc miło i sympatycznie,a...
~A.B.
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2012

Wielkie Rozczarowanie ! wątek zamknięty Po przeczytaniu poniższych opinii postanowiłam się udać na Niedzielny obiad...
~M
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2012

Pomarrrrańćzowy charakterrrr :) wątek zamknięty Atmosfera iście pomarańczowa! Miałam okazję być tam kilka razy, i na imprezie...
~Gosia
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 marca 2012

Szczerze polecam wątek zamknięty Skorzystaliśmy z kuponu. Jesteśmy wymagającymi marudami i bardzo ciężko...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 lutego 2012

Jeden z lepszych lokali w Trójmieście :) wątek zamknięty Wybraliśmy się do Restauracji Pomarańczowej w niedzielny wieczór. Wybór...
~Marcin
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 lutego 2012

Naprawdę fajne miejsce na jedzonko i odpoczynek. Niedrogo wątek zamknięty Byłem na tzw. ostatkach w sobotę 18.02.2012 z grupą 6 osób przyjaciół...
~Jan Marjanowski
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 lutego 2012

Wyśmienita kuchnia w ciepłej, sympatycznej pomarańczowej atmosferze wątek zamknięty Sympatyczna atmosfera restauracji i przemiła obsługa! Niesamowite menu...
~Agnieszka z Gdańska
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 lutego 2012

WARTO!! wątek zamknięty Moi Drodzy! Pomarańczowa Plaża to miejsce, do którego się wraca, bo nie w...
~Kasia i Maciej
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 lutego 2012

Gorąco polecam! wątek zamknięty Pierwszy raz zawitałam w Pomarańczowej Plaży podczas imprezy firmowej....
~RW
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 lutego 2012

REWELACJA wątek zamknięty Niedawno razem z chłopakiem mieliśmy okazję być w restauracji Pomarańczowa...
~Sandra i Krzysiek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 stycznia 2012

Super miejsce wątek zamknięty Super miejsce 30 m od morza. Super jedzenie. W Sopocie chodź ileś do Rucoli...
~Gosia i Daniel
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 stycznia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry