Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nie polecam wątek zamknięty Nie polecam , jedzenie niskiej jakosci , porcję małe i nie adekwatne do ceny....
~Mario
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 czerwca 2019

Baja Bongo !! :) wątek zamknięty Byliśmy ze znajomymi na imprezie zorganizowanej w Rucoli z okazji urodzin...
~Piotr Bączek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 lutego 2019

Pysznie i smacznie wątek zamknięty Smacznie i klimatycznie, obsługa na plus, warto wstąpić :)
~smakosz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 lutego 2019

Best of the Best wątek zamknięty Bardzo pysznie jak zawsze. Chodzimy tam z rodziną od początku i ciągle...
~Japkola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 maja 2018

Tadzin wątek zamknięty Po wielu miesiącach wróciłam do Rucoli.Przeżyłam rozczarowanie .Tadzin bez...
~Miłośnik Tadzinu
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 marca 2018

Niezmiennie polecam. wątek zamknięty Rucola w moim sercu zawsze ma miejsce szczególne, wielokrotnie tam jadałam,...
~JaAga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 lipca 2017

Kiepsko wątek zamknięty Jedzenie okropne jak z węgierskiej stołówki. Produkty konserwowe. Surówka z...
~Klient
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 lipca 2017

Wielkie rozczarowanie wątek zamknięty Na tylko jedną pizzę czekałam ok. 1h Porażka! Pizza w dodatku była zimna
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 lipca 2017

popsuło się wątek zamknięty chodziłem(chodziliśmy) do Rucoli od lat. bywało różnie ale teraz jest...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 lutego 2017

Duszona cebula zamiast czarownicy wątek zamknięty Jestem stałym bywalcem oliwskiej Rucoli od pierwszych dni jej działalności....
~KAAA
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2016

RUCOLA najlepsza!!! wątek zamknięty Restauracja posiada bogate, przepyszne menu, nigdy się nie zawiodłam, od...
~Wix
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2016

jak zasmakować to tylko w Rucoli wątek zamknięty Miałam okazję po raz kolejny odwiedzić wspólnie ze znajomymi naszą ulubioną...
~Sisi
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2016

Mistrzostwo! wątek zamknięty Fantastyczne miejsce! Przemiła obsługa, wyborne smaki, niekrępująca...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2016

Przytulna restauracja wątek zamknięty Odwiedzilam wiele razy Rucole i zawsze wszystko jest na najwyzszym...
~Goska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2016

Moje miejsce na ziemi wątek zamknięty Witam! Jestem stałą bywalczynią Rucoli w Gdańsku! Dziwie się różnym,mniej...
~Gulcia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2016

Naprawde warto ! Smaczne jedzenie połączone z klimatycznym wnętrzem ! wątek zamknięty W ostatni weekend wybrałam się z rodziną na obiad ( ok godz 14). Restauracja...
~Sabina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2016

Koszmar wątek zamknięty Wszytkim odradzam! To nie pierwszy raz kiedy odwiedzam restauracje i czas...
~Zdegustowana
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2016

Dno wątek zamknięty Kelnerka nie potrafi przyjąć prostego zamówienia dotyczącego napojów....
~Natalia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2016

Restauracja dla cierpliwych wątek zamknięty Nie polecam! Jestem tu juz 3 raz i ostatni. Za każdym razem bardzo długi czas...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2016

Niestety niesmacznie, rozczarowanie. wątek zamknięty Mimo zasłyszanych dobrych opinii o restauracji na Abrahama, spotkało nas...
~Maja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 marca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
120

postów

113

wątków

do góry