Widok

Restauracja na chrzest

Witam,

czy ktoś organizował chrzest w:
- Restauracja Mulk
- Restauracja Smacznego
- Restauracja Roda

szukam opinii na temat tych restauracji. Planujemy zorganizować chrzciny, a są to restauracje najbliżej kościoła :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W mułły byłam , generalnie maja wprawę na takie imprezy . Tylko najgorsze jest to ze tam jest w weekend kilka imprez , pełno ludzi . Jak dla mnie chrzest powinien być jakoś kameralny . Ja bym rode brał . Jeszcze nie ma sezonu . Wiec pusto i cicho
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

W zeszłym roku miałam ten sam dylemat, w końcu padło na Mulk. W Smacznego najpierw zamówilam obiad i okazał sie najgorszym jakim w życiu jadłam-wiec od razu odpadło, w Roda- mieli fajne menu, ale w okresie letnim pełno wesel organizowali i nie udało się zgrać z terminem chrztu w Baninie (jedna sobota w miesiącu) W Mulku organizują chrzest na piętrze- jak dziecko małe trzeba mieć lekki wózek, jedzenie bardzo smaczne ale nie przesadzają z ilością....powiedziałabym na styk, menu można modyfikować, tortu nie można mieć swojego- ale ten co mają jest bardzo dobry, ogólnie jestem zadowolona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Polecam Oleńkę w Tuchomiu. To trochę dalej, ale jest to fajne spokojne miejsce nad jeziorem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

My obiad po chrzcie obu synów robiliśmy rok po roku w mulku i zarówno ny jak i goście sobie bardzo chwalimy. Faktycznie ludzi bywa dużo , ale jedzenie pyszne, duże porcje i szczerze polecamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja polecam Restauracyjke Sabroso w Czeczewie ( 2 minuty za Tokarami). Pan ma bardzo smaczne jedzenie, na miejscu plac zabaw dla dzieci i przeuroczy staw ( w sam raz na zdjecia). Jak ktoś chce kameralnie i smacznie to tylko to bym polecila:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Toruniu tez jest miła knajpka.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

nie polecam Sabroso w Czeczewie jedzenie przeciętne - - - , rosół nalewasz sam, kawę, herbatę nalewasz sam , talerzyki wymieniasz samemu bo na kelnerki liczyć nie można zwłaszcza gdy są 2 imprezy jednocześnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieliśmy e Rodzie komunię. Mają różne sale m.in. tzw. "kominkową" jest tam bardzo intymnie- sala nie jest zbyt duża. Jedzenie w zeszłym roku było super. Torta mieliśmy własnego na tzw. odpowiedzialność własną.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może kameralnie albo dyskretnie, ale intymnie to chyba bardziej we dwoje niż więcej osób :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Banino

Worki foliowe (3 odpowiedzi)

Posiadam dużo drzewek w ogrodzie i na jesień często muszę zaplanować cały jeden dzień na...

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

do góry