Chciałem podzielić się opinią na temat serwisu Mekintosz z siedzibą w Gdańsku - Osowa. To, co mnie spotkało w tym punkcie przeszło moje wszelkie oczekiwania. Oczywiście w pozytywnym sensie. Mój komputer McBook Air uległ awarii (komputer działał, ale ekran pozostawał niezwruszony!). Mieszkam w Kościerzynie, więc oddałem go do najbliższego serwisu. Ze względu na to, że jestem człowiekiem poważnym, nie będę podawał nazwy, ale myślę, że wiele osób z tego regionu domyśli się o jaki serwis chodzi. Zapłaciłem 100 złotych za tzw. diagnozę. Otrzymałem ją po prawie 4 tygodniach. Powiedziano mi, że uszkodzeniu uległa płyta główna. W wolnej rozmowie pan z tego serwisu stwierdził, że to tak duży koszt, że lepiej kupić nowy komputer. Na szczęście tego nie zrobiłem, a udałem się do serwisu Mekintosz, który znalazłem w internecie. I teraz po kolei. Po przyjeździe, dosłownie po 15 minutach, otrzymałem informację, że uszkodzony jest dysk twardy. Profesjonalny pracownik serwisu powiedział, że naprawa potrwa małą godzinkę. Bez zastanowienia zgodziłem się. Po 45 minutach otrzymałem smsa, że sprzęt jest do odebrania. Wszystko grało. Dlatego wszystkim polecam serwis Mekintosz. To profesjonaliści!