Widok

Rezydencja Kino Marynarz

Rezydencja Kino Marynarz Temat dostępny też na forum:
Rezydencja Kino Marynarz powstaje na Obłużu. Położenie blisko centrum rozbudowanej dzielnicy zapewni przyszłym mieszkańcom łatwy dostęp do obiektów handlowych, usługowych oraz użyteczności publicznej.

Niewielka odległość od Estakady Kwiatkowskiego prowadzącej do Obwodnicy Trójmiasta umożliwia szybkie przemieszczanie się w obrębie aglomeracji. Dzięki zlokalizowanemu przy inwestycji ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ceny trochę wysokie

Fajna inwestycja, ale nie jestem pewna czy ceny są dopasowane do lokalizacji
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Obłuże ceny

Justyna, ceny na Obłużu tak się kształtują. Widziałem, że rusza nowa fajna inwestycja przy ul. Kuśnierskiej z niższymi cenami .
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dobrze jest dokładnie wypytać o standard wykończenia. Wielu deweloperów zostawia niewykończone balkony, nie tynkuje ścian wewnątrz mieszkania, itp. Oglądałam ostatnio mieszkania w Rezydencji Kino Marynarz. Tam wszystko jest w cenie, a wygląd klatki schodowej i korytarzy na dużo wyższym poziomie względem innych ofert w okolicy. Czy jest tu ktoś kto już kupił tam mieszkanie?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Inne tematy z forum Obłuże

Fitness, siłownia (22 odpowiedzi)

Hey :) Szukam kogoś do wspólnych wypadów na siłownię, fitness itp. Od tygodnia mieszkam w Gdyni...

Terminal Kontenerowy w Gdyni (ten, gdzie parkuje prom Stena). (479 odpowiedzi)

Jeśli ktoś potencjalnie zainteresowany pracą w tym Terminalu (nie mylić z GCT z naprzeciwka),...

do góry