Widok

Rezygnacja z klientów

Przez ostatnie 3 miesiące uczęszczałam na zajęcia latino solo z przesympatyczną Martyną Janik i byłam z nich bardzo zadowolona. Niestety, wczoraj po zajęciach dowiedziałam się, że były one ostatnimi. Instruktorka odesłała nas po informacje do recepcji, gdzie zostałyśmy potraktowane w bardzo nieprzyjemny sposób. Dowiedziałyśmy się, że jesteśmy "nierentowne". Po prostu nie jest to opłacalne.
Ja rozumiem, że 7 osób to nie jest zbyt liczna grupa, ale wszyscy wiemy co to jest słomiany zapał. Nasza grupa była na początku kursu "pełnowymiarowa" i my nie mamy wpływu na osoby, które zrezygnowały. Wielce prawdopodobnym jest, że z grupą, która teraz się tworzy będzie podobnie. Czy my mamy zaczynać w niej od początku aż znowu się wszyscy wykruszać i po raz kolejny zlikwidują nam grupę?!
Jestem rozczarowana. Zwłaszcza stosunkiem recepcjonistki w stosunku do klientów. Tej pani przydałaby się porządna lekcja taktu i pokory.
Aktualnie zastanawiam się, co zrobić, ponieważ nie chcę rezygnować ze szkoły, z której do wczoraj byłam bardzo zadowolona...
Moja ocena
oferta: 4
 
poziom nauczania: 4
 
klimat i wystrój: 3
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: -
 
3.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Bardzo nam przykro, iż poczuła się Pani urażona zachowaniem Pani recepcjonistki.Taka postawa była niedopuszczalna i postaramy się, by taka sytuacja nie miała już miejsca w naszej szkole. Wyjaśniając kwestię zajęć, grupa na którą Pani uczęszczała niestety zmniejszyła się do 5 osób i z racji, iż ta tendencja utrzymywała się od kilku tygodni nie mogliśmy podjąć innej decyzji. Proszę nam wierzyć, że staramy się nie dopuszczać do takich sytuacji, ale jak Pani sama stwierdziła ludzie mają słomiany zapał i my również nie mamy na to wpływu. Obecnie tworzymy w środę na godz. 19:00 grupę Latino Solo 2 na którą serdecznie zapraszamy.Żałujemy, że nie wyraziła Pani swojej opinii podczas trzech miesięcy uczęszczania na kurs i zadowolenia z naszych usług i że jeden błąd tak zaważył na Pani ocenie naszej szkoły.Mamy nadzieję, że w przyszłości będzie Pani bardziej zadowolona z naszych usług.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam zajęcia z latino solo w Studio Tańca M&M na Zaspie (na tyłach ETC). Sama chodzę i jestem bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry