Riccardo

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Platynowa 2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
DJ - opinia wątek zamknięty Ostatnio porcje na wynos bardzo zmalały. A zupy to dosyć, że mniej to sama...
~DJ
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 lutego 2022

Łuki - opinia wątek zamknięty Pyszna pizza, ciepła, miło i szybko dostarczona :) Za każdym razem. Szczerze...
~Łuki
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 czerwca 2021

Łuki - opinia wątek zamknięty Rewelacja! Najlepsza Pizza i szczerze polecam.
~Łuki
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 czerwca 2021

Paulina - opinia wątek zamknięty Obsługa miła , zamówiłam pierś w sosie śmietanowo serowym, sosu nie było, był...
~Paulina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 czerwca 2020

piotr - opinia wątek zamknięty Porażka otrzymaĺem zimna pizze ostatni raz od was zamawiam
~piotr
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 kwietnia 2020

Tomasz - opinia wątek zamknięty Polecam małą lub średnią pizzę, w szczególności Saporito. W godzinach...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 marca 2020

Przepyszna wątek zamknięty Niewiele pizzerii oferuje tak smaczną pizze w Gdańsku a do tego ma przemilą...
~Sandra
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 października 2019

Najlepsza pizza w tej części Gdańska wątek zamknięty Zamawiam regularnie od wielu miesięcy, nie tylko pizzę, i zawsze jest bardzo...
~Autor
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 października 2018

Zdecydowanie nie polecam wątek zamknięty Zakupiłem sobie pizzę , czekałem dość długo ale to co dostałem niczym nie...
~Marek
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2018

Pizza wątek zamknięty Najlepsza pizza, wybralam swoje 5 skladnikow, dostawa: przyjechal baaardzzoo...
~Arina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 maja 2018

Najgorzej wydane 17zł wątek zamknięty Zamówiłam sobie do pracy obiad - spaghetti carbonara. Dostałam rozgotowany...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2018

Najgorzej wydane 50 zł w życiu wątek zamknięty Pizza jak z horroru. Ciasto tak grube i twarde że nie dało się go ugryźć. W...
~Nigdy więcej
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 marca 2018

Szkoda zdrowia wątek zamknięty Zamówiliśmy pizzę i : składniki najtańsze, ciasto gumowate, słona jak...
~Janek
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2017

Bardzo słabe jedzenie wątek zamknięty Zamówienie dotarło po 1,5 h, oczywiście zimne. Mięso i ryba zbyt słone,...
~Była konsumentka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 grudnia 2017

jest różnie wątek zamknięty Plusy:naprawdę miła obsługa,pomocna.Jedne z najlepiej smażonych naleśników w...
~Kasieńka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 listopada 2017

Marna pizza wątek zamknięty Pizza typowo Polska- pulchne ciasto zawalone tłustym, ciężkim serem.Pizza...
~Tonny
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 października 2017

Pyszna pizza wątek zamknięty Najlepsza pizza w tej okolicy. Polecam serdecznie
~Patrycja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 czerwca 2017

Bardzo slabo wątek zamknięty Kiedyś może i było dodre jedzenie ale to kiedys. Obsługa zrobiła sie chamska...
~Kamil
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2016

odkrycie!!! wątek zamknięty zajechałem na obiad przypadkiem i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony bardzo...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 maja 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry