Riot

Dezynfekcja, deratyzacja

Sopot, Armii Krajowej 110

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Karol - opinia wątek zamknięty Bardzo szybki termin, sprawnie usunięte gniazdo
~Karol
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 sierpnia 2021

Arek - opinia wątek zamknięty Pan Paweł przyjechał zgodnie z umówionym terminem, mimo, że na początku...
~Arek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 czerwca 2021

Jacek - opinia wątek zamknięty Osy zlikwidowane profesjonalnie, szybko i po przystępnej cenie. Polecam.
~Jacek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 września 2020

skuteczna usługa wątek zamknięty Tak jak szybko poawiło się gniazdo os , tak szybko zostało zlikwidowane....
~Alicja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 sierpnia 2019

Lila i Adam - Banino. - opinia wątek zamknięty Sympatyczny kontakt, punktualność, profesjonalnie przeprowadzony zabieg....
~Lila i Adam - Banino.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 lipca 2019

usuwanie os wątek zamknięty bardzo dziękuje- pomimo trudno dostępnego miejsca ( pomiędzy podbitką a...
~Alicja Wiczlino
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 lipca 2018

znakomity kontakt wątek zamknięty Dla mnie jako klienta bardzo ważny jest przyjazny kontakt z usługodawcą.Ten...
~Teresa z Cisowej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 maja 2018

Skorzystalem z uslugi i jestem zadowolony wątek zamknięty Mialem wielki problem, osy zagnieżdżone w rolecie zewnętrznej... Z pelnym...
~Szyman
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 września 2016

Skutecznie i szybko, fachiwa porada i miła obsługa wątek zamknięty Skorzystałem z usługi usuwania gniazda szerszeni i jestem bardzo zadowolony z...
~Jan
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 maja 2016

Serdecznie polecam! Szybka reakcja! wątek zamknięty Serdecznie polecam usługi tej firmy. Sympatyczny i skuteczny pracownik!
~Agacia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 lutego 2016

Usunięcie gniazda os wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z usługi . Bardzo szybko i rzetelnie wykonana. Polecam
~Piotr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 lipca 2015

Sprawnie, Milo i Profesjonalnie - Goraco polecamy wątek zamknięty jak w Naglowku. Przesympatyczny Pan, czerpiacy satysfakcje z tego czym sie...
~WS
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 czerwca 2015

Zadowolony klient wątek zamknięty Polecam, gniazdo os usunięte w godzinę od zgłoszenia. Szybka i skuteczna...
~Maciek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 marca 2015

Polecam firmię RIOT wątek zamknięty Bardzo dziękuję za usunięcie gniazda szerszeni. Nie spodziewałam się aż tak...
~Natalia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 lipca 2014

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Polecam, gniazdo szerszeni zostało usunięte z bardzo trudno dostępnego...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 lipca 2014

Profesjonalna usługa wątek zamknięty Szybko i sprawnie usunęli gniazdo os na balkonie. A dodatkowo nie wzięli dużo...
~Marek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 lipca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry