Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Antoni Brol - opinia wątek zamknięty Panią Ewią z agencji Riva poprosiłem o wynajęcie mieszkania na Starówce na...
~Antoni Brol
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 listopada 2020

Jowita & Paweł - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam współpracę z agencją nieruchomości Riva House,...
~Jowita & Paweł
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 października 2020

Sebastian i Katarzyna - opinia wątek zamknięty Pani Anita pomogła nam w arcy trudnym przedsięwzięciu, jakim było kupno...
~Sebastian i Katarzyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 września 2020

Dagmara i Jarek - opinia wątek zamknięty Jesteśmy absolutnie zachwyceni Panią Anitą z agencji Riva House. Nasz dom...
~Dagmara i Jarek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 września 2020

Tomasz - opinia wątek zamknięty Ostatnio miałem niewątpliwą przyjemność korzystania z usług Agencji...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 sierpnia 2020

Sylwia i Marcin - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalne pośrednictwo przy sprzedaży nieruchomości. Pani Anita...
~Sylwia i Marcin
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 maja 2020

Bartłomiej H - opinia wątek zamknięty Korzystałem z usług pani Anity Martowicz z agencji Riva House nie jako...
~Bartłomiej H
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 maja 2020

Anna - opinia wątek zamknięty Polecam współpracę z Panią Moniką Szary. Wszystko przebiegło miło i...
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 kwietnia 2020

robert - opinia wątek zamknięty szybko, profesjonalnie i rzetelnie pełen sukces :)
~robert
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 kwietnia 2020

Aleksandra Juckiewicz - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona Pani Monika Szary bardzo profesjonalnie zajęła się...
~Aleksandra Juckiewicz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 kwietnia 2020

Izabela - opinia wątek zamknięty Pani Monika i Anita pełen profesjonalizm, moje mieszkanie sprzedały bardzo...
~Izabela
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 marca 2020

Robert - opinia wątek zamknięty Polecam najmilszą profesjonalistkę w branży Panią Anitę Martowicz z Agencji...
~Robert
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 stycznia 2020

Ann Karnat - opinia wątek zamknięty Z panią Anitą z pośrednictwa nieruchomości riva house współpraca zawsze na...
~Ann Karnat
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 stycznia 2020

Roksana i Maciej - opinia wątek zamknięty Bardzo empatyczne podejscie do klienta. Na prezentacji wszystko jasne i...
~Roksana i Maciej
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 stycznia 2020

Zygmunt Swinarski - opinia wątek zamknięty Pani Anita Martowicz z Agencji Nieruchomości RIVA obsługiwała mnie w...
~Zygmunt Swinarski
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 września 2019

Szybkie i skuteczne. wątek zamknięty Panie Beata i Anita bezproblemowo zorganizowały wynajęcie domu, wraz z...
~Gregor
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2019

Najlepszy Agent w Trojmieście wątek zamknięty Pani Anita Martowicz z agencji nieruchomości Riva pośredniczyła nam w dwóch...
~Tomasz i Patrycja Augustynscy
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 lipca 2019

Roman - Opinia wątek zamknięty Panią Sylwię Trzebiatowską obecnie z riva house poznałem ponad rok temu,...
~Romuald Osipowicz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 czerwca 2019

Karolina - opinia wątek zamknięty Panią Anitę poznałam poszukując mieszkania inwestycyjnego w Sopocie....
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 maja 2019

Z przyjemnością polecam! wątek zamknięty Trójmiejski rynek Nieruchomości jest bardzo zmienny i agresywny, ceny...
~LeonardEuler
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 maja 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry