Widok

Riverfront Apartments

Riverfront Apartments Temat dostępny też na forum:
Inwestycja powstaje w dzielnicy Dolne Miasto - w otoczeniu kamienic i w okolicy, która w ostatnich latach dzięki funduszom UE otrzymuje nowe życie. Dodatkowo inwestycja jest położona nad brzegiem Nowej Motławy, naprzeciwko południowego cypla Wyspy Spichrzów, dzięki czemu jest to jedna z najciekawszych lokalizacji w Gdańsku. Takie położenie oznacza także łatwy dostęp do samego serca Śródmieścia ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Riverfront

Apartamenty na mordowni (w zeszłym roku przy tym samym skrzyżowaniu strzelanina i biegi z maczetą - 3 osoby ranne), przy ruchliwej drodze brukowej, część okien i balkonów wprost na przylegający budynek, można przyszłemu sąsiadowi w ścianę zapukać ;) Fajna lokalizacja, ale bezpośrednie otoczenie niezbyt ciekawe... plus ceny z kosmosu
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 9

mieszkania (oprócz te w klatce B) słabo schodzą

Ciekawe dlaczego?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dlaczego się nie sprzedają?

Czy ktoś posiada rzetelna wiedzę na temat braku zainteresowania ta inwestycją? Dlaczego nadal jest tam tyle wolnych mieszkań? Jakieś wady, których nie dostrzegam? Poza ruiną fabryki Batycki obok? Podzielcie się opinią, zastanawiam się nad zakupem.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dlaczego się nie sprzedają?

Też się zastanawiam, ktoś coś wie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też się zastanawiam

Byłem oglądać tam mieszkania. Pierwsze co się rzuciło w oczy to klatka schodowa sporo poniżej poziomu ulicy. To będzie basen przy większym deszczu. Lepsze mieszkania z widokiem na Nową Motławę to jednak elewacja północna, a balkony ze wschodu. Musi być tam dość ciemno.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

na początku kiedy pytałem o ceny : 11tys/m, teraz 8 tys/m. Bardzo słabo się sprzedają. Widok na Motławę może i fajny ale jednocześnie bardzo głośna ulica pod oknem, nieciekawa okolica, sam budynek wygląda jak parodia wizualizacji... Pewnie i tak większość pójdzie pod wynajem, dlatego zdecydowaliśmy się na nieruchomość we Wrzeszczu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nieciekawa okolica?

Najpiękniejsza część Gdańska z ogromnym potencjałem, spokojna i urocza.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szanowni Państwo, jako przedstawiciel inwestora mogę odnieść się do kilku poruszonych tu kwestii.
Dolne Miasto, a szczególnie ul. Łąkowa przez kilkadziesiąt lat ciszyła się złą sławą. Jednak w ostatnich latach szereg miejskich inwestycji oraz lokalne instytucje zmieniają oblicze tej części miasta. Wystarczy spojrzeć dookoła, jak dużym zainteresowaniem deweloperów cieszą się okoliczne działki. Architektura budynku to zawsze kwestia indywidualnego gustu, z tym polemizować się nie da, a zabudowa gęsta jak to w centrum miasta Gdańska. Co do ilości niesprzedanych mieszkań to nieruchomościowa normalność, zawsze większe mieszkania zostają na koniec do sprzedania, a jak widzicie małe już wszystkie znalazły nabywców. Ceny mieszkań są zróżnicowane adekwatnie do wielkości mieszkania i jego położenia zainteresowanych zakupem zapraszam do biura udzielę konktetnych informacji.
Dla malkontentów - Batycki będzie zrewitalizowany. 
Kamila
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3
do góry