Widok

Rivus

Rivus Orłowo Nadmorze Brzeźno Temat dostępny też na forum:
Rivus powstał w dolinie potoku Swelina, który wyznacza granicę między Gdynią a Sopotem. Osiedle znajduje się w połowie drogi między molo w Orłowie a molo w Sopocie. Niedaleko jest stąd na plażę, do sopockiego aquaparku, a także na spacer do lasu. To doskonała lokalizacja dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Rivus powstał jako zamknięty, strzeżony kompleks czterech wielorodzinnych domów trzykondygnacyjnych. Większość obszaru osiedla stanowią ogródki ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

komus cos sie chyba pomylilo

10tys za metr? w tej lokalizacji to jest przewartosciowany zakup...i to tak 2 razy...lakalizacyjnie bardzo slabo..tory kolejowe w lini prostej 100 metrow..wspolczuje tym co dadza sie nabrac na piekne wizualizacje :)
popieram tę opinię 84 nie zgadzam się z tą opinią 9

Moim zdaniem cena adekwatna, na tej samej ulicy po drugiej stronie ceny sa 14000/m2 + potem trzeba to wykonczyc.

Dojazd blisko wszedzie, Sopot za rogiem, swietne miejsce.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

ahah głupia baba

Jolka idź do pracy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

skad ta cena??

Miejsce ciekawe. co prawda 100 metrów od kolei ale to nie to samo co jakaś ruchliwa ulica, jak przy innych inwestycjach. Cicho i spokojnie jak na wsi a jednak w centrum aglomeracji. Lokalizacja wyjątkowa tylko skąd taka cena???
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 94

Napewno nie cicho bo kolej i to już spore osiedle. Za to ciemno w okolicy zimą bo wzgórze po południowej stronie z zabudowaniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mokre tereny i brak komunikacji

Nie wiadomo wogole jak dojsc na ta wies aby sie w tym bagnie nie utopic,
ale z tego co slyszalem ta firma jest z tego znana.
popieram tę opinię 67 nie zgadzam się z tą opinią 6

realizacja

zakonczona ?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Rivus

Dla nas miejsce rewelacyjne.Mieszkam od ponad 20lat w Norwegii i ta lokalizacja mnie urzekła.Mieszka się jak w lesie,a jednocześnie blisko do Sopotu,plaży,Gdyni.Obiekt monitorowany,z fitnesem.Kupujemy z mężem.Będzie to nasz raj w Polsce na weekendowe wypady!
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 35

Ok

Na weekendowe wypady jak znalazł, choć cena za metr skłania do zastanowienia się, czy nie lepszy hotel. Nic mi do tego.
Byłem tam z ciekawości, żeby sprawdzić jak z tym hałasem od torów. Niestety to były uzasadnione obawy. Pociągi przejeżdżają z dużą częstotliwością i jest to mocno słyszalne nawet na inwestycji IK Nowe Kolibki, czyli dużo głębiej w kierunku lasu.
Cena za m2 jak dla mnie kosmiczna. Gdyby nie tory byłoby to fajne miejsce do zamieszkania dla bogatszych rodzin.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3

brak halasu od torow

Nie wiem skad wczesniejsze komentarze. Wiadomo, ze halas od budowy robi swoje, ale bedac w tym miejscu, ani razu nie slyszalem przejezdzajacych pociagow
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 14

Czyli w centrum Sopotu, gdzie pociągi prawie ocierają się o ściany budynków jest lepiej?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Żaden normalny tam nie kupuje mieszkania hyhy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Fajniejsze Nadmorze w Bzeźnie.

Bliżej morza, pas nadmorski, i normalny dojazd.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 17

Oticzenie

Teren wokół budynków nie ukończony. Dojazd po kocich łbach (dosłownie!). Błoto i bagno do kostek, nawet po małym po deszczu.
Trzeba najpierw zagospodarować teren, potem sprzedawać mieszkania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry