Widok

Robert Janeczek - opinia

Krótkowzroczność hodowałem od ćwierćwiecza dobijając do -3.5 -4. Pozbyłem się jej w tydzień licząc od badania wstępnego do powrotu do w miarę normalnego funkcjonowania, wliczając prowadzenie samochodu (następnego dnia po zabiegu) i korzystania z komputera (kilka dni). Zdecydowałem się na obuoczny iLasik. Zabieg ten jest całkowicie bez użycia ostrych narzędzi. Dyskomfort podczas zabiegu dotyczył głównie tego, że mi się dłonie pociły na przydziałowym misiu (trzymanie misia zapobiega odruchowi osłaniania oczu). W dniu zabiegu koniecznie ktoś musi cię odebrać i raczej już nic tego dnia nie zrobisz, bo po prostu zaśniesz.

Efekt po dwóch miesiącach: wady brak, nieco jeszcze razi mnie światło w nocy i oczy mam wyschnięte, więc muszę używać specjalnych kropli (o obu tych problemach mnie uprzedzono, wygasną około pół roku po zabiegu).

UWAGA: budynek przychodni z zewnątrz wygląda strasznie, można wpaść w małą panikę przed oddaniem tam własnego wzroku. Pozory jednak mylą, bez obaw.

Zdecydowanie polecam.
Moja ocena
opieka: 6
 
jakość usług: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
skuteczność: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy bardzo za miłe słowa Panie Robercie.
Zarówno budynek przychodni (nota bene w budynku znajdują się dwie przychodnie oraz biuro klubu sportowego) jak i droga dojazdowa należy do Gminy Miasta Sopot, która już wielokrotnie obiecywała przystąpienie do remontu. Od wielu lat zamiar ten pozostaje niestety ciągle w sferze zapowiedzi. Sami zainwestowaliśmy już znacząco we wnętrza budynku, na czym korzysta także Miasto.
W związku z przedłużającym się patem byłoby nam bardzo miło, gdyby Pacjenci wspomogli nas kontaktując się z Urzędem Miasta Sopotu i sugerowali pilną potrzebę remontu elewacji oraz nawierzchni drogi do nieruchomości przy ul. Jana z Kolna 16.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ciekawe,Blikpol pisze opinie i Blikpol sam sobie tą opinie komentuje.Najwazniejsze ze pojawia sie słowo "ILASIK".WSZAK NIE MA TO JAK DOBRZE ZAPAMIETANA NAZWA.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry