Widok

Robert - ocena

Najgorszy klub jaki byłem . Bramkarze zaczepialscy. Jak by dostać po głowie to tylko tam .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Witam,
bardzo mi przykro, że muszę polemizować w kwestii, którą Pan poruszył. Po konsultacji z pracownikami ochrony jak również z selekcjonerem muszę stwierdzić co następuje.
Ludzie pracujący na tych stanowiskach dbają o bezpieczeństwo naszych Gości i ponoszą za to odpowiedzialność ( nigdy nie zaczepiają naszych gości) Czasami jak to ludzie mylą się ale lepiej żeby nie wpuścili kilku osób niż żeby wpuścili do lokalu o jedną za dużo. Nasza Ochrona to licencjonowana firma która bierze odpowiedzialność za bezpieczeństwo naszych gości. Nie opisał Pan sytuacji w której znalazł się Pan jako zagrożony ze strony naszych pracowników ochrony. Co do oceny Pańskiej klubu, to rozumiem że był Pan po raz pierwszy u nas i myślę że ocena Pana była spowodowana innymi zdarzeniami ale tak bywa że oceny są różne. Proszę o zweryfikowanie swojej postawy w ocenie innych osób, na przyszłość gdyby się Pan w naszym klubie czuł zagrożony w jakiś sposób, to proszę odszukać managera klubu który sprawuje nadzór nad wszystkimi pracownikami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry