Widok

Rocketman

Filmy Temat dostępny też na forum:
Opinie do filmu: Rocketman.

Przeczytaj o filmie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

widziałeś?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Rocketman

Film prawdziwy. Dobra muzyka. Momenty wzruszające. Polecam
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 5

Och ach ech...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam

miałam obawy, czy iść, nie żałuję, dobry film, więcej zdradzać nie będę
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 4

Warto obejrzeć.

Nie jestem fanem Eltona ani specjalnie interesowałem się tym artystą. Ale film jest dobry, przemyślany, wyraziste postacie, moim zdaniem dobrze zagrany i fajnie fabuła jest osadzona w formie. Wzruszenia obecne. Polecam.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 5

Rewelacja! Piosenki w nowych aranżacjach idealnie dopasowane w fabułe filmu, Taron udźwignąl rolę na wysokim poziomie.....jest wzruszenie i są łzy.....życie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Rocketman......

....świetny film i świetnie zrobiony.
Tyle i tylko tyle zamierzałam o tym filmie napisać. Ale Rocketman zasługuje na więcej komplementów, bo obok niego nie da się przejść obojętnie. Bardzo dobra gra aktorska głównego bohatera, wątki sprytnie połączone, przeplatane muzyką E.J. Przyjemnie się to oglądało i słuchało. Nawet nie darząc Eltona Johna sympatią, po tym filmie można docenić jego wrażliwość i geniusz.
I jeszcze jedno: drodzy rodzice, spieszcie się kochać Wasze dzieci bez względu na wszystko....
Polecam.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3

Operetka

Nudne, pretensjonalne, operetkowe, kiczowate. Wielki niesmak. Zero współczucia dla głównego bohatera, który robi z siebie odstręczającego błazna, a potem przez całe życie narzeka, że go nikt nie kocha. Nic dziwnego, że oglądałem to sam w pustej sali. Tylko muzyka dobra, choć trochę jej za mało.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 14

do obejrzenia

Choć fanką Eltona nigdy nie byłam to dobrze sie oglądało film, muzyka fajnie brzmi z obrazem, aktorstwo niezłe, miło się ogólnie oglądało.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry