Widok

Rodzic - opinia

Szkoła wyglądała zupełnie inaczej przed pandemią, były zajęcia pozalekcyjne dla każdej grupy wiekowej. Szkoła z własnym basenem oraz halą sportową z której uczniowie nie mogą skorzystać po lekcjach.
W obecnej chwili nie ma tam żadnych zajęć dodatkowych, szkoła boryka się z poważnymi problemami kadrowymi, brakuje nauczycieli z podstawowych przedmiotów, w większości okienka łatane zajęciami z religii.
Od następnego roku szkolnego potężna podwyżka czesnego 20% przy braku jakichkolwiek zajęć dodatkowych oferowanych prze szkołę jest to przerost ambicji.
Nie polecam są dużo lepsze szkoły .
Moja ocena
poziom nauczania: 4
 
zajęcia dodatkowe: 1
 
wyposażenie: 6
 
bezpieczeństwo: 6
 
ocena ogólna: 3
 
4.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szkoła z wysokim czesnym.Poziom nauczania dość dobry. Uczęszcza do niej sporo mlodziezy z bogatych rodzin i istnieje coś takiego jak szpan. Jesli w klasie znajdzie się ktos z kogo będzie można szydzić choćby z nadwagi bądź nieodpowiedniego ubrania itp-będzie poniżany.Wychowawca na zebraniach chwalil dzieci jak to są zintegrowane , jak wszystko jest wspaniałe.Pewnie gdyby zaczął ganić rodzice wypisali by swoje pociechy a szkole ubyło czesnego. W klasie mojej corki znaleziono sobie kozła ofiarnego,którego rodzice musieli przenieść do innej szkoły.KIiedy ona stanęła w jego obronie zaczęto jej dokuczać.Oczywiście winowajcami nie była cała klasa a 2-3 osoby.Na moja interwencje u dyrektora wzruszyl ramionami .Nic nie dało sie zrobić i w połowie drugiej klasy liceum musiałem przenieść córkę do innej szkoły
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry