Widok

Rodzice a esportowa kariera? "Całą rodziną naradzaliśmy się, czy pozwolić mu wyjechać..."

Coraz więcej nastolatków marzy o karierze profesjonalnego zawodnika esportowego. Wielkie nagrody, dalekie podróże, olbrzymie sceny, setki tysięcy fanów na całym świecie i ogromne pieniądze. Nic więc dziwnego, że świat gier kusi młodych ludzi. Na drodze na szczyt czeka ich jednak wiele wyrzeczeń. Jednym z nich jest rozłąka z rodziną.

wróć
Kto nigdy nie usłyszał od rodziców słynnego frazesu "z tych gier na chleb nie zarobisz", niech zgłosi się pierwszy. Wsparcie rodziców to podstawa sukcesu w świecie gier komputerowych. Bez ich akceptacji pasja młodego człowieka może zostać zduszona w zarodku. - Najważniejsze to zaufać. Dla mnie edukacja jest najważniejsza i to chciałam przekazać Damianowi. Na pewno trzeba też się zainteresować w co dziecko gra i z kim, ale wydaje mi się, że szczera rozmowa z nim pomaga. No i oczywiście wspierać, cieszyć się sukcesami, dopingować i pomagać w realizacji pasji - mówi nam Sylwia Grodzka, mama najlepszego strzelca Ultraligi, Damiana "Luckera" Konefała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pamiętam czasy, kiedy moja nastoletnia córka występowała w kabarecie i marzyła o aktorstwie. Po zdaniu matury zakomunikowała, że zamiast studiować medycynę, do czego przygotowywała się cały okres liceum, postanowiła zdawać do Łódzkiej Szkoły Filmowej. Na szczęście było to tylko zauroczenie sceną i dała się odwieść od tego zamiaru. Dzisiaj spełnia się jako wysokiej klasy lekarz specjalista, pomagając chorym ludziom. Trafne diagnozy i sukcesy terapeutyczne przynoszą jej satysfakcję, a nam rodzicom, powody do dumy, nie mniejsze, niż gdyby była popularną aktorką :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli nie masz zainstalowanego IPX, spróbuj pobrać go z oficjalnej strony internetowej.
Ponieważ tutaj będzie trudno zrozumieć problem. Również na stronie https://mostbetaviatorgame.com/pl/
Ja i wielu moich znajomych uznaliśmy ją za bardzo interesującą, a wy uznacie tę stronę za bardzo ciekawą i pouczającą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Muzyka lekka, łatwa i przyjemna czy... ? (10 odpowiedzi)

https://www.youtube.com/watch?v=l6djoOEjwNY Zaglądam, z ciekawości na Festiwal Opolski...

Trójmiasto do bani (381 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

do góry