Widok

Rodzice czy Alfa robi się atrakcyjniejsza dla rodzin ????

Co myślicie o centrum Alfa? Przejrzałam stronę centrum i widzę, że w ostatnie półtora roku wiele się zmieniło, nowe sieciówki , plac zabaw, czy warto wybierać się tam na zakupy z rodziną? Lubię załatwiać wszystko w jednym miejscu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
myślę, że wszystko tam fajnie oprócz placu zabaw.. Niestety panie, które tam pracują nie wychodzą z dziećmi do toalety, więc musisz sama wyskoczyć z kolejki i pędzić by zaprowadzić swoje dziecko do toalety, która znajduje się zaraz za restauracja Sphinks. Musisz być czujna, żeby czasem nie przegapić dzwonka telefonu od opiekunek, bo drugi raz już nie dzwonią :( i dziecko skręca się z bólu w pęcherzu, bo własnej toalety plac zabaw się nie dorobił.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Alfa jakies 2 lata temu miala mala zapasc wg mnie, sporo sklepow sie zwinelo i nowe jakos za szybko nie zajely ich miejsca. Teraz sytuacja wyglada znacznie lepiej, sa nowe sklepy a stare preszly mocny lifting. Szkoda ze zniknal Euro AGD, ale za to jest niby te Mohito. Sphinx plus kino i spory podziezmy parking nadal ratuje centrum, choc konkurencja nie spi. Alfa powinna sie lekko rozbudowac o miejsce po budynku sadu wejda nowe sklepy to powinien stanac na nogi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry