Widok

Rodzinny protest w Sopocie

Rozrywka Temat dostępny też na forum:
[lead]Chodźmy ZNÓW na spacer nie tylko już ze zniczami symbolizującymi żal nad utraconą godnością osobistą. Ale i z BALONIKAMI symbolizującymi nadzieję na lepsze jutro. Niech wszyscy zobaczą, że w tej rewolucji biorą udział też Ci, którzy wydaje się, że nie mają głosu, jak chociażby dzieci, które uczą się co to jest poszanowanie godności człowieka. [/lead]Każdy ma głos! Nawet jak jest on ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie bierzcie dzieci

Zgodnie z tym co wiem o rozwoju dziecka to dla rozwijającego się systemu nerwowego wystarczające są wyzwania dnia codziennego. Obecna sytuacja epidemiologiczna, reżim sanitarny są naprawdę dużym obciążeniem. Proszę nie zabierajcie dzieci w wieku 0 - 15 na protesty. Po wystąpieniu Jarosława nie ma pewności czy pokojowy protest nie przerodzi się w przelewanie krwi. Nie ma wystarczającej gwarancji, że to odbędzie się spokojnie i pokojowo - "do tanga trzeba dwojga". Walczmy dla dzieci nie z dziećmi.
popieram tę opinię 46 nie zgadzam się z tą opinią 15

dla dzieci chcesz walczyć o ich śmierć, czy to nie schizofrenia?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

do psychiatry

Lekarzem raczej nie jesteś, żeby stawiać diagnozy.

Walczyć o wolność wyboru, co nie oznacza przymusu aborcji. Większość kobiet i tak nie korzysta z tego prawa. Aborcja (oficjalna) każdorazowo jest konsultowana z lekarzem. Idź do dentysty i poproś, żeby Ci wyrwał zdrowe zęby. Tak samo jest z aborcją.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

a ty nie jesteś psychologiem raczej, najwyżej psycholoszką mądrzącą sie w necie xd mamy na gumedzie bekę z was, ograniczone baby za aborcją
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hihi

iks de

Jestem ojcem po 30stce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wspaniałe dziewczynki na zdjęciu!

Muszą mieć dzielnych i odważnych rodziców!
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 58

musza miec kretynow rodzicow wg mnie, a mam prawo do swego zdania
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pewnie już opętane tak jak rodzice.

Jedyne ich w święto w sobotę
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ci odważni rodzice nie wiedzą, że ich dzieci traktowane są jak mięso armatnie. Litości przyszli covidowcy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

o, to te dziewcznynki nie zostały abortowane?

Ciekawe, jak im mamusia wytłumaczy, że one akurat nie przeszkadzały w karierze, czy ilości miejsca w mieszkaniu...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wydaje mi się, że ktoś tu stracił kontakt z rzeczywistością. W okresie pandemii, gdzie ludzie setkami umierają w Szpitalach, nam

.
popieram tę opinię 44 nie zgadzam się z tą opinią 14

wyjście rodzinne

Jaki rodzinny tzn jeszcze tak przecież chce zabijać to za parę lat nie będzie rodzin dlatego wychodźcie z rodzinami póki jeszcze a są i od razu drogie matki podziękujcie za miłość waszym mam do was że was nie zabiły i możecie mieć swoje dzieci bo jak wprowadzi ten was postulat o aborcji na życzenia forma pani przywódczyni p. Lempart przekazania postulatów masakra mam nadzieje że nie pokazała pani swoim dzieciom tego oświadczenia ale w sumie trzeba pokazać po pani ze swoim dziećmi tam będzie. Udanego protestu z rodzinami póki jeszcze są. Mnie moi kochani rodzice zabierali na wycieczki z tata chodziłem na ryby mimo ze już skończyłem 40 lat to to wspominam był to czas spędzony z ludźmi których kocham i oni mnie kochają. Teraz pewnie wylejesz na mnie wiadro pomyj
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

ja cię czytam i serdecznie pozdrawiam, bo myślę podobnie! Rówieśniczka
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kogoś tu powaliło

Czy ktoś z organizatorów może powiedzieć, co małe dzieci mają robić na tym proteście? I w jaki sposób kościół św. Jerzego w Sopocie jest winien tej sytuacji? Jest demokracja, możecie sobie protestować, ale dlaczego cierpią mieszkańcy przez wasze hałasy, a nie osoby, do których ten protest jest skierowany? Dałyście się podpuścić Jarosławowi i "gratuluję" pomysłów na protesty. Zaraz 99% społeczeństwa będzie na was wkurzona.
popieram tę opinię 55 nie zgadzam się z tą opinią 12

Protest

Powiedz to gląbom zabierajacym dzieci teraz na pochody lewackich kobiet.ile ludzi juz zarazili.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak w Afryce

Skojarzyło mi się niestety ze zdjęciami afrykańskich dzieci z karabinami. Z ich oczu zawsze wylewa się coś w rodzaju: nie wiem o co chodzi, wolelibyśmy się bawić, ale dorośli kazali, więc robię. Porównywalnie smutne.
popieram tę opinię 57 nie zgadzam się z tą opinią 6

nie bierzcie dzieci

Moim zdaniem zabieranie dzieci na protesty nie ma najmniejszego sensu.
Rozumiem, że chodzi o ich dobro i przyszłość, ale one tego nie rozumieją, wobec czego nie widzę sensu indoktrynacji politycznej dzieci.
Kobiety walczcie o swoją godność, ale nie naruszajcie godności własnych dzieci.
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 5

Co to za koszmar?

"Niech wszyscy zobaczą, że w tej rewolucji biorą udział też (...) dzieci" - ludzie, bierzecie dzieci na barykady dorosłych konfliktów, niewiele się to różni od dawania do ręki karabinu i wysyłania na wojnę. Te dzieci kompletnie nic NIE rozumieją i NIE biorą w tym świadomego udziału, po żadnej stronie. Wasze zachowanie jest skrajnie niemoralne.
popieram tę opinię 55 nie zgadzam się z tą opinią 4

Robienie dzieciom wódy z mózgu.

Czyzby zakonczyli niczym krucjata dziecięca?
popieram tę opinię 35 nie zgadzam się z tą opinią 7

Robienie dzieciom wódy z mózgu.

odbyły się dwie dziecięce wyprawy krzyżowe do Ziemi Świętej jak myślisz kto je organizował
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ktoś tu postradał zmysły

Wstyd!!! Jak można mieszać w to takie małe dzieci. Przecież na tych protestach nie ma nic dobrego. Chyba że chcecie nauczyć te małe dziewczynki jak przeklinać i używać wulgarnego języka? Uważajcie też by nie dostały w łeb jakimś kamlotem lub petardą, bo przestanie być tym rodzicom tak wesoło.
popieram tę opinię 36 nie zgadzam się z tą opinią 4

Myślę, że smutno też im nie będzie

Będzie fejm, Instagram, światła kamer, rola pokrzywdzonych i wina Kaczyńskiego.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zmanipulowani i jedni i drudzy...

To jest przygnebiajajace jak widze wrogosc w oczach i gniew po obu stronach. Sklucony narod, rodziny , sasiedzi, znajomi...niech kazdy sam rozsadzi i spojrzy wyzej dalej , szerzej....powod jest bardziej cyniczny, wdrazany nie tylko w Polsce. Jednz wielka manipulacja ktorej celem jest zabranie nam wolnosci i yo kazdej ze stron.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Weźmy ze sobą dzieci, o których przyszłość walczymy"

"Weźmy ze sobą dzieci, o których przyszłość walczymy"
SERIO??
To hasło pokazuje skalę ogłupienia ludzi, którzy wychodzą robić zadymę nie wiedząc nawet jakie mają poglądy. Wyciągają biedne dzieci z domu, żeby walczyć o ich rzekomą przyszłość wznosząc hasła, żeby zabijać dzieci nienarodzone. Tzn jaką widzą przyszłość dla swoich abortowanych dzieci?? Może niech opowiedzą tym swoim dzieciom co chciałyby móc zrobić ale wtedy jeszcze nie mogły. Jaki żal...
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 3

to jest walka o wolność

Poza tym właśnie kiedyś mogły, teraz nie mogą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

trojmiasto.pl wykorzystuje dzieci do antypaństwowych działań!

Nie macie żadnych zahamowań. Promujecie tę ru***awkę nawet kosztem dzieci. Świetnie, że maska opadła. Ode mnie nie dostaniecie ani grosza płatnej reklamy.

Ale wygląda na to, że macie innych "sponsorów', którzy opłacają rozwalanie porządku publicznego w Polsce. Gratulacje.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 4

żegnamy

Ciebie i twój porządek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ludzie skąd w was tyle nienawiści?

Pomyślcie i nie dajcie się manipulować zawodowym prowokatorom,
oni odjadą, a wy będziecie musieli dalej żyć sfrustrowani wypierając myśli o tym, jak daliście się wykorzystać
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 1

A stąd ,

że zaszczepili nam ją rządzący.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

żenujące hunbejwińskie podżeganie...

Co dalej? Masowe seanse nienawiści?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3

Sołtys

Jaki sołtys taka jego świta !!!
Pełno zniszczeń pomalowanych przystanków itp.
Ale pan Karnowski i jego świta się cieszą !
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wykorzystwanie nieświadomych biednych dzieci to już żenada. To wygląda jak jakiś happening...
Rodzice powinni się wstydzić zasłaniając się dziećmi w takiej sytuacji...

Mam wrażenie, że chodzi Wam tylko o zabawę i wyrzuczenie z siebie nienawiści.
Nie dla nazizmu i eugeniki!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

I bardzo dobrze

walić tą sektę, dzięki niej Polska tkwi w średniowieczu. A ciężko chore dzieci dać na wychowanie staremu kawalerowi z wilii na Żoliborzu i nawiedzonej psychopatce Godek...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Te dzieci uczone szacunku do rodzicow, poszanowania dla wszystkich ras, dla kazdego czlowieka duzego i malego. Idac tam wiedzialy po co ida. gdyz dokladnie im wytlumaczono, stosownie do wieku. Pisze , bo znam te dzieci. A suweren niech nie pieje jak nie wie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry