Widok

Rolki zimą? szukam suchego, bezwietrznego miejsca do jazdy na rolkach.

Chełm Temat dostępny też na forum:
Zaczęłam jeździć w minione wakacje i myśl, że trzeba czekać do wiosny jest trochę dolujaca. Może macie jakieś miejscówki do zimowej jaazdy na rolkach?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
ech... brakuje jakiejs krytej hali :/

Takiego miejsca chyba nie znajdziesz ... moz ejakis parking podziemny ?

Zdecydowanie lepiej jezdzi sie w lato :)

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a może skatepark na stoczni w gdańsku tu masz link:http://www.deskorolka.org/
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tam to chyba tylko jazda agresywna, a z tego co zrozumiałem chodzi o rekreacyjną.

Możesz spróbować na polecanych powyżej parkingach podziemnych, pojedź pod real na kołobrzeską, na pewno nikt Cię nie wygoni i kierowcy są już przyzwyczajeni. Jest tam trochę miejsca do pojeżdżenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Heya! Też jestem zainteresowany jazdą na rolkach w zimę. Niestety adres do skateparku, który został podany powyżej w ogóle nie działa. Możecie podrzucić informację o jakichś krytych skateparkach czy innych fajnych miejscówkach gdzie można by się wyszaleć na rolkach nie tylko rekreacyjnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zimą to chyba trzeba przeżucić się na lodowisko... niestety płatne :(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
oczywiście na łyżwy :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam parking w Carefour w gdańsku na morenie
muzyczke w radyjku mozna zapuscic i smigac:))
moze ktos mialby ochote posmigac tam na dniach:)?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W sumie można się jakoś zgadać na wspólne jeżdżenie tam. A orientuje się ktoś czy ten parking przy CH Morena jest jakoś na noc zamykany czy coś? Bo wolałbym pojeździć tam jak już żadne samochody nie będą się tam kręcić:P
Drugie pytanie. Czy ktoś ma jakieś info odnośnie skateparku bodajże "Modelarnia" ? BO ich strona nie działa a z chęcią pojeździłbym sobie na takim skateparku.:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
napisz do mnie pawel@skate4life.eu mamy takie miejsce:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam podobny staż na rolkach ale wciągnęło mnie mocno. Podobno, muszę to jeszcze sprawdzić, Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Oliwie ma taki kryty obiekt gdzie można jeździć na rolkach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, czy udało Ci się zweryfikowac tę informację o możliwości jazdy na rolkach na AWFiS Gdańsk w zimie? Mają jakąś halę ogólnie dostępną? pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry