Widok

Rolnicza

Co tam się wydarzyło dziś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

chyba piaskarka uszkodziłą szybe w samochodzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trzeba bylo isc zapytac a nie na forum pytac
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
do uszkodzonej szyby chyba by nie wzywali katetki?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jezu wy nie macie innych problemów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Potrącony został pieszy. Ubierajcie ludzie jakieś słuszne odblaski a nie czarne ubranie i lampka od telefonu..
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tego się obawiałem....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

a jak sie mówi jedz wolniej to darcie ryja. Az dojdzie do tragedii przez piratów drogowych
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 5

Jest podobno plan żeby zwęzić szerokość do 2 yombow. Ludzie będą wolniej jeździć. Ja jestem za
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10

Na kokoszkach ulice są z yombów ale jest ich sześć, dodatkowo po każdej stronie chodnik, skrzyżowania wyniesione, co jakiś czas zwężenie by wymusić zmniejszenie prędkości. Da się? Da, tylko nie w Żukowie. Swoją drogą jechałam ostatnio Rolniczą: kierowcy jadący szybko i środkiem zmuszając innych do ucieczki na pobocze. Bardzo niebezpieczne. Dobrze że jeżdżę tą drogą tylko kilka razy w roku.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

noscie odblaski ludzie to kwestia czasu jak ktos kogos zabije
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kierowco ulice to nie tor wyścigowy, jedź wolniej, bo to kwestia czasu jak kogoś zabijesz.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nie zapierd.....lać jest 30 od wjazdu w rolniczą!!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

30 jest od wspólnej, a nie od wjazdu. Wcześniej od lotniczej zgodnie z przepisami jest niestety 50 w dzień i 60 w nocy, bo ktoś tak postawił znak.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

znak jest zaraz za światłami, do Wspólnej mu daleko... Przydałoby się obserwować drogę a nie jeździć na pamięć...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przestawili znak cudaku!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A w nocy też jest 50, bo przy wjeździe do Banina jest 50 pod tablicą. Więc całą dobę obowiązuje 50 na obszarze całego Banina.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mamy tak genialną gminę i powiat, że jak wjedziesz od drugiej strony to tej 50 całodobowej nie ma ;) To samo na Klonowej, z jednej strony jest znak ze strefą zamieszkania a z każdej innej... no cóż.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszyscy kierowcy źli i najgorsi. Można jechać więcej niż 30 to jadę, jak zresztą większość. Co do pieszych to naprawdę odsetek posiada coś więcej niż standardowe odzienie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Akurat pieszy miał i odblaski i latarke
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak coś ci nie pasuje to się wyprowadź z banina
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9

Inne tematy z forum Banino

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

do góry