Odpowiadasz na:

Roman - ocena

Kupuję chlebek już ponad 30 lat i nigdy się nie zawiodłem na jego jakości.

Kupuję chlebek już ponad 30 lat i nigdy się nie zawiodłem na jego jakości.

zobacz wątek
5 miesięcy temu
~Roman

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry