Widok

Romantyczna restauracja w Trojmiescie

Witam serdecznie. Proszę o polecenie restauracji w Trojmiescie gdzie w godzinach popołudniowych w poniedziałek jest możliwość zabrania narzeczonej na bardzo spokojna i romantyczna kolacje. Najważniejsze aby była jakakolwiek prywatność bez gwaru ludzi do okoła. Pozdrawiam dziękuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest jedna cudowna tuż przy plaży. Ja od siebie z mieszkania na Wrzeszczu mam bardzo blisko :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja chodzę najczęściej do Panoramy w zieleniaku na lunch bo mam do nich nie daleko z biura ( bo pracuję w zieleniaku ;p)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A gdzie blisko Wrzeszcza jest plaża? Bo nie kojarzę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nam bardzo spodobała się Symfonia Smaków w Sopocie przy Moniuszki, w Hotelu Opera http://www.symfoniasmakow.pl/ Maja tam fajny wystrój, przepyszne jedzenie, piękny ogródek, można zrelaksować się wśród zieleni. My spędziliśmy tam udaną randkę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłam kiedyś w Bellevue i było spoko - bardzo miły Pan kelner, jedzenie świetne. Ztego co wiem grupony są też :)
"Najważniejszym powodem, dla którego ludzie nie osiągają tego, czego chcą, jest to, że sami nie wiedzą, czego chcą." Harv Eker
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jest fajna pizzeria przy monciaku, zaraz za krzywym domkiem na rogu. Nie dość że pizza przyszna to stoliki są fajnie poustawiane że nie czuć tak tego gwaru dookoła
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

Gdzie w Gdańsku kupię móżdżek cielęcy? (11 odpowiedzi)

Orientuje się ktoś gdzie w Gdańsku mogę kupić móżdżek cielęcy?

UE 261 (3 odpowiedzi)

Po nieoczekiwanym opóźnieniu lotu mam do czynienia z kwestią odszkodowania zgodnie z prawem UE...

szkoła językowa - angielski (40 odpowiedzi)

Chodziłam przez rok na angielski dla początkujących do britisch school ale nie jestem bardzo...

do góry