Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam!!!! wątek zamknięty Dziś zdałem za drugim razem!! za pierwszym stres był silniejszy..;-)...
~krystian
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2010

POLECAM wątek zamknięty Polecam wszystkim tą szkołę, jeżeli planujecie zdać za pierwszym razem....
~wojtekcichy
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 czerwca 2010

polecam wątek zamknięty Polecam innym szkole bo sam zdalem za 2 razem. za pierwszym byla wtopa bo...
~ADI
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 maja 2010

Po tym kursie każdy zda, zapisz się i przekonaj! wątek zamknięty Co prawda prawo jazdy zdałam 5 lat temu, kiedy ośrodek dopiero zaczął sie...
~Wiola
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 lutego 2010

super! wątek zamknięty Ośrodek naprawdę godny polecenia! Zajęcia teorytyczne przeprowadzane w bardzo...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 stycznia 2010

zdałam:) wątek zamknięty Polecam naprawdę:) Instruktorzy wyrozumiali z którymi można się...
~magda
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 stycznia 2010

:] wątek zamknięty Polecam! przede wszystkim bardzo miła obsługa! Pan prowadzący wykłady...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 grudnia 2009

Polecam wątek zamknięty Bardzo polecam te szkole jazdy, szczegolnie instruktora p.Tadeusza, ktory...
~szme
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 grudnia 2009

Naprawdę polecam!!! wątek zamknięty Ja co prawda kurs robiłam w innym ośrodku, ale w Rondzie brałam dodatkowe...
~Magda
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 listopada 2009

BARDZO POLECAM wątek zamknięty Bardzo polecam właśnie ten ośrodek szkolenia kierowców. W szczególności...
~Patryk
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 października 2009

POLECAM!!!! wątek zamknięty CIESZE SIE ZE WYBRALAM TA WLASNIE SZKOLE , dobre warunki ,mila atmosfera...
~polecam!!
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 września 2009

Polecam wątek zamknięty Goraco polecam:) swietni instruktorzy aż miło sie jeździ:) zdałem za...
~Dawid
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 września 2009

rondelek wątek zamknięty Polecam rondo wszystko jest gites zdałem za pierwszym razem Pan Tadek...
~przemek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2009

naprawde godna polecenia szkola jazdy wątek zamknięty bardzo polecam ta szkołę oraz instruktorów przede wszystkim Marka i...
~Karolina
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 czerwca 2009

POLECAM PANA MARKA wątek zamknięty ZDAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM. POLECAM BARDZO CIERPLIWEGO, WYROZUMIAŁEGO ,...
~KUBICÓWNA
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 czerwca 2009

Ośrodek godny polecenia!!! wątek zamknięty Wszytskim polecam ta szkołe bo jest naprawdę bardzo dobra!Mili i wyrozumiali...
~Miki
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 maja 2009

Polecam! wątek zamknięty Gorąco polecam, bardzo mili wykładowcy oraz instruktorzy jazdy. Czas trwania...
~Balbina :)
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2009

Polecam wątek zamknięty Szczerze Polecam Rondo Bis i pozdro dla Tadzia
~Artur
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 lutego 2009

Serdecznie polecam! wątek zamknięty Bardzo miło i kompetentnie spokojni instruktorzy pozytywny klimat sa warci...
~Wafelski
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 stycznia 2009

Super - nic dodać nic ująć - polecam wątek zamknięty Super - nic dodać nic ująć - polecam
~24 - latek :)
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 stycznia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
396

postów

383

wątków

do góry