Widok

Rower elektryczny

Jaki rower elektryczny do spokojnej jazdy kupić. Czy dokupić osprzęt elektryczny do starego trekkingowe. Ile kosztuje montaż osprzętu elektrycznego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kup sobie coś z silnikiem bafanga (takim jak w Mevo) albo jak masz większy budżet to na Steps Shimano. Silniki do montażu w zwykłym rowerze (cały zestaw - silnik+bateria) to koszt od 2500 do ok 5000 (zależnie od mocy silnika i pojemności baterii). Unikałbym najtańszych rozwiązań typu zestaw za 2000 albo cały rower za 2800 z alledrogo bo będzie problem za rok z baterią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie mam wątpliwości, że najlepszą jakość mają rowery Ecoride, a wszystko dlatego że są to rowery skandynawskiej marki. Ostatnio otworzyli swój pierwszy sklep w Polsce w Gdańsku gdzie można obejrzeć rowery za darmo, a także nieodpłatnie je przetestować. Pod adresem: https://pl.ecoride.com/ jest ich pełna oferta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sama zastanawiam się czy kupić czy nie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam i bardzo polecam. Nie polecę Ci konkretnego modelu, bo mój mąż skonstruował sam nasze rowery elektryczne. Ale nie zamieniłabym go już na rower zwykły. Na normalnej drodze jeżdżę bez baterii ale jak jeździmy z dzieciakiem na wycieczkę w lesie, to pod górę jest mistrzostwo! Jeśli w grę nie wchodzi majsterkowanie, zerknij sobie na rowery elektryczne Fischer: https://www.fischer-ebike.pl/produkty/e-bike/e-bike-trekking,2,15375 Świetne są moim zdaniem ich modele trekkingowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trochę drogie są ale jak ktoś lubi jeździć np. w górach, to rower z napędem elektrycznym może być przydatny. Nawet nie chodzi o to, że to jakieś ułatwienie, ale pozwoli na zwiększenie zasięgu wycieczki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rowery

gdzie dobry serwis rowerowy? (10 odpowiedzi)

cześć, tak się składa, że dużo jeżdze, ale mam dwie lewe ręce i mało cierpliwości do...

Jaki rower do trójmiejskich lasów i okolic (12 odpowiedzi)

Przymierzam się do zakupu roweru, nie jeździłem od dzieciaka więc postanowiłem kupić rower w...

Gdzie kupić rower? (25 odpowiedzi)

Cześć! Szukam jakiegoś sklepy w Trójmieście, gdzie mógłbym kupić dobry rower po niewygórowanej...

do góry