Widok

Rower-reaktywacja ;-)

Ponieważ podobno się tego nie zapomina ale kto wie ;-) to szukam towarzystwa pojeżdzenia po ścieżkach brzegiem plazy i nie tylko, wspólnej konsumpcji gofrów itp. słodkości :-)))
Mój rower jest raczej miejski (jakieś przerzutki pewnie ma ale ich do tej pory nie rozgryzłam - może ktoś pomoże), więc nie chodzi o jakieś sportowe wyczyny. Celem jest wspólne spędzenie czasu w weekendy, może uda się zorganizować jakąś grupę i pojechać razem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem z Zaspy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
to chyba do działu obok powinno być ale nie wiem jak skasować z tego ;-) Zresztą w sumie tu też pasuje ;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem chętny ale sport ekstremalny tez wchodzi w grę?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
co do mnie to sportem ekstremalnym jest spacer z psem ;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jakoś wątpię by akurat tu udało Ci się reaktywować / zebrać grupę stricte rowerową - no ale może ;p ja chętnie popedałuje...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przerzutek się nie gryzie. Tylko zmienia.
Przy klamce od hamulca jest manetka, taki dynks. Jak się tym dynksem zrobi pstryk to się przełożenie zmieni w mig.
Jak ustawisz przerzutkę w jedną stronę jedzie się szybko ale powoli pedałuje, a jak w drugą to na odwrót. Jak z górki to szybko, a jak pod górkę to jedziesz powoli. I cała filozofia.

Reszta to fizyka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
na rowerowe przechadzki jasna sprawa rower zakurzony ekipy brak i malo ruchu jakby co to zapraszam na maila malwus_a@op.pl:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
M. jak będzię kilku chętnych to ja też się podłączam - może w sobote pojeździmy ??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zielony no na Ciebie to ja widzę zawsze można liczyć :-)
Pojechałam rowerem na rynek i po drodze zauważyłam, że nie mam dzwonka hehe jakoś nie zauważyłam tego kupując rower ;-)
W dodatku jakiś kretyn (płci zresztą w szoku nie zauważyłam) probował mnie rozjechać na przejściu na drodze dla rowerów i na zielonym świetle (bo kurcze oni tam przy rynku mają strzałkę, że mogą w bok skręcać). To było parę tygodni temu ale normalnie życie przebiegło mi przed oczami. I o co się martwiłam? Nie zgadniesz ;-)
A może?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O co mogłaś się martwić parę tygodni temu? Że nie umówisz się ze mną przed końcem świata, albo że miałaś jakąś ciętą ripostę odnośnie mojego wpisu na, jakże elitarnym, forum i nie zdążysz tego napisać, bo potrąci Cię auto, coś sobie złamiesz i wylądujesz w silnych ramionach umięśnionego ortopedy.

Talizman w postaci dzwonka nie chroni przed mordercami płci obojga czyhającymi na rowerzystów. Nie chroni też przed pieszymi spontanicznie wchodzącymi pod koła. Trzeba uważać. Albo tak jak ja, jeździć po lesie. Drzewa są dość przewidywalne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no tak jak mówiłam nigdy nie zgadniesz ;-)
Drzewa są dość przewidywalne... chyba, że podczas wichury walną Cię gałęzią w głowę :-( a to cieżko przewidzieć. Zresztą w taką pogodę nawet spacer z psem to sport ekstremalny. Nieraz prawie dostałam gałęzią.
A co do umięśnionego ortopedy to pewnie trafiłabym na niedouczonego staruszka co żle nastawiłby złamanie i trzeba byłoby łamać raz jeszcze. Ot samo życie i nasza cudowna służba zdrowia ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj tam, oj tam. Nie zgadnę bo zagadka była nie w porządku. Tak jak Bilbo Baggins zapytał "co mam w kieszeni" albo jak pyta komisarz Przygoda: "o czym pani myślała 2 czerwca pomiędzy 13 a 13:30?".

Dostałaś gałęzią w lesie podczas wichury? Nie do wiary. W każdym razie, skoro prawie dostałaś już kilka razy to możesz mówić o pechu (bo podobno piorun nie uderza w to samo drzewo) albo o szczęściu (bo wciąż chodzisz pod drzewami).

Niedouczeni są w każdym zawodzie. Staruszkowie siedzą w parkach i grają w szachy a nie składają połamane kości. A poza tym, ja Ci dobrze życzę, a Ty to wszystko negujesz ;). Jeszcze wykraczesz, zobaczysz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj tam oj tam ;-)
To kiedy na rower sie wybierasz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już dziś byłem. Ale skoro pytasz, to po południu znów idę.
W stylu komisarza: "Dziś między 16:30 a 17:30 zamierzam być w lesie pomiędzy ulicami Słowackiego, Spacerową, obwodnicą i Polanki".
Berek!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kiedy ja tylko w weekend mam czas :-( Więc berek odpada ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja sie chetnie wybiore na rowerek i pomoge z rowerkiem:)
Nie podalas zadnego kontaktu, wiec napisz Miroslaw_Wozniak_Gda@wp.pl
albo na gg 36847344
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też chętnie pojeżdżę w towarzystwie.. gg 487372. facet 36l
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sorki za spóźnienie. Zawirowania przeprowadzkowe. :-( Ale ogłoszenie nadal jak najbardziej aktualne. Rower stoi i czeka i płacze, że pogoda jest do przysłowiowej d...
ale może choć na krótko w weekend zaświta w końcu słońce.
Kontakt do mnie:
undamana@tlen.pl
Jak ktoś na ten weekend na wypad na rower (niedaleki bo nie jestem kolarzem ;-) reflektuje to proponuje zbiórkę przy molo na Zaspie w weekend. Tylko dzień i godzina to do ustalenia jak sie ekipa zbierze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do osób które podały maila lub GG napisała na jedno albo na drugie.
Osoby, które nie podały niestety nie mam jak ścignąć ;-) więc same muszą się zameldować. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że wejdą na forum na czas ;-)
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no w końcu udało mi się zalogować. :-)
undamana@tlen.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pogoda nie dopisała. Może za tydzień...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj tam oj tam - pogoda im brzydsza tym mniej ludzi się kręci na rowerach ;-D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bo tym mniej osób ma ochotę moknąć razem z rowerem ;-) pewnie jednoślada szkoda, żeby nie zardzewiał...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no właśnie jak jest poprawnie jednośladu czy jednoślada? Bo jak przeczytalam swój post to coś mi nie gra :-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
najbardziej poprawne jest rowerykiem :-D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poprawnie jest: "Jednoślad nie rdzewieje tak łatwo"

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli nikt nic nie wie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

Czy kobieta (40+),samotna matka może jeszcze znaleźć przyjaciela,partnera? (203 odpowiedzi)

Zastanawaim się czy to jeszcze mozliwe,aby kobieta po czterdziestce,będąca samotną matką mogłaby...

Małe trójmiasto rumia, reda, wejherowo (8 odpowiedzi)

Cześć, Czy jest tu ktoś z okolic Rumia- Wejherowo? Chętnie poznan nowych ludzi. Mam 31 lat....

Poznam przyjaciolke bratnia dusze (11 odpowiedzi)

Poznam przyjaciolke, bratnia dusze, mam przyjaciolke czy znajomych ale czesto musze sie prosic o...

do góry