Odpowiadasz na:

Rower

Rower
Witam
Zbliża się powoli wiosna i chciałbym pojezdzić na rowerze.Przyznaje od dobrych kilku lat tego nie robiłem ale pstanowiłem to zmienić.
Poszukuję... rozwiń

Rower
Witam
Zbliża się powoli wiosna i chciałbym pojezdzić na rowerze.Przyznaje od dobrych kilku lat tego nie robiłem ale pstanowiłem to zmienić.
Poszukuję osoby chętnej ,która by ze mną pojezdziła.Mam 30lat ,jestem z wrzeszcza.
pozdrawiam

Zobacz ogłoszenie »

zobacz wątek
15 lat temu
~andrzej

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry