Widok

Rower traci całą moc przy przechylaniu się w prawo?

Cześć wszystkim, mam Kawasaki ZZR250 z 2004 roku, z którym natknąłem się na dziwny problem. Kiedy rower przechyla się w prawo pod pewnym kątem, wyłącza rower lub jeśli rower nie jedzie, tracę światła klastra z wyjątkiem światła oleju (a więc światła neutralnego). Próbowałem bawić się przewodami, trzymając rower przechylony, aby sprawdzić, czy wrócą, ale nic. Próbowałem też bawić się przewodami, stojąc prosto, aby sprawdzić, czy coś go wyłącza i nadal nic. Wydaje mi się, że nie mogę zrozumieć, na czym polega problem? Chciałbym zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby naprawić to sam, jeśli to możliwe, bez chodzenia do sklepu. Dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć wszystkim, mam Kawasaki ZZR250 z 2004 roku, z którym natknąłem się na dziwny problem. Kiedy rower przechyla się w prawo pod pewnym kątem, wyłącza rower lub jeśli rower nie jedzie, tracę światła klastra z wyjątkiem światła oleju (a więc światła neutralnego). Próbowałem bawić się przewodami, trzymając rower przechylony, aby sprawdzić, czy wrócą, ale nic. Próbowałem też bawić się przewodami, stojąc prosto, aby sprawdzić, czy coś go wyłącza i nadal nic. https://nox.tips/ Wydaje mi się, że nie mogę zrozumieć, na czym polega problem? Chciałbym zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby naprawić to sam, jeśli to możliwe, bez chodzenia do sklepu. Dziękuję.

issue got solved
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Konserwacja podwozia (34 odpowiedzi)

Witam, Czy może mi ktoś poleci w Gdańsku miejsce, gdzie mógłbym zakonserwować podwozie w...

Wypożyczalnia samochodów (118 odpowiedzi)

Szukam dobrej i taniej wypożyczalni! Samochód będzie mi potrzebny na okres świąt.

Мандат (3 odpowiedzi)

Witam, chcę wiedzieć, jaki procent jest doliczany do mandatu za parkowanie. Niedawno przypomniało...

do góry